Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
20.10.2018 Diena
6o C, D Vējš. 2 m/s
20.10.2018 Nakts
3o C, D Vējš. 2 m/s
21.10.2018 Diena
9o C, DR Vējš. 3 m/s

Dodies pastaigās pa Siguldas tiltiem un serpentīna ceļiem

Rudens Siguldas restorānu nedēļa no 5. līdz 11.novembrim

Pasākumi Siguldas novadā 2018.gadā

Lido AERODIUM ar treneriem, kuri apmācījuši Tomu Krūzu

Atrodi savu rudens lapu Siguldas skatu vietās!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Aicina uz mākslinieces Zinaīdas Ceskes jubilejas izstādi „Mana daba”
Aicina uz mākslinieces Zinaīdas Ceskes jubilejas izstādi „Mana daba”

No 21.septembra līdz 30.oktobrim Siguldas pils kompleksa dārzā apskatāma mākslinieces, siguldietes, Zinaīdas Ceskes jubilejas izstāde „Mana daba”, kurā ietilpst 12 lielformāta gleznas, kas tapušas šajā vasarā.

 

Ar šīm gleznām māksliniece vēlējusies pateikt to, ka daba ir dzīva un Visums ir dzīvs un nav kaut kas ārpus mums eksistējošs, un ka viss šajā pasaulē gan mūsos, gan Visumā atrodas nepārtrauktā kustībā, ik mirkli pārveidojoties. Viss ir dzīvs. Notiek daudzveidīgo dabas formu, no kurām viens ir arī cilvēks, attiecības: līdzāspastāvēšana, savienošanās, atdalīšanās. Dzīvība ir svētums, tai piemīt vislielākais skaistums un slavinājums. Katrā no mums ir apzinātais un neapzinātais „Es”, kas tiecas savienoties ar saviem pirmsākumiem, instinktiem. Bet instinkts – tā ir spēja dzīvot, saglabāt dzīvību un sevi, taču, tikai iepazīstot citus un tos arī pieņemot, tas ir veids, kā būt.

 

Gleznās attēlota mākslinieces apzināta pieredze, kas iegūta, nopietni nodarbojoties ar biodeju (Biodanza) – izpausmi un metodi, kura ļauj piekļūt dziļākām zināšanām par sevi un dzīvi. Gleznas tapušas, it kā izdejojot dzīvi ar otu rokās. Šī ir siguldietes Zinaīdas Ceskes, jubilejas izstāde – mākslinieces 23.personālizstāde, kas tapusi ar Siguldas novada Kultūras un izglītības projektu konkursa atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Oktobris 2018
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti