Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Ģimenisks ceļojumu stāstu vakars „Apceļot pasauli ar bērniem – vai esat traki?!” Zaļās Villas kvartālā

Pasākuma datums: 01-12-2018

Pasākuma laiks: 17:00:00

Sestdien, 1.decembrī, no plkst.17.00 līdz 20.00 Zaļās Villas kvartālā notiks ģimenisks ceļojumu stāstu vakars „Apceļot pasauli ar bērniem – vai esat traki?!”, kurā ar savu pieredzi, izaicinājumiem, piedzīvojumiem un iespaidiem par pasaules apceļošanu ar maziem bērniem dalīsies divas ģimenes – Guna un Kristaps Petermaņi un Kristīne un Kārlis Ceskes.

Petermaņu ģimene šī gada jūnijā atgriezās Latvijā pēc deviņu mēnešu ceļojuma pa Dienvidaustrumāziju un Austrāliju. Ceļojuma laikā viņu bērniem bija trīs un pieci gadi. Savukārt Ceskes ģimene Taizemē pavadīja gadu, apceļojot arī apkārtējās valstis – Vjetnamu, Mjanmu un Laosu. Kārlis un Kristīne ceļoja kopā ar savu meitu, kurai ceļojuma laikā bija septiņi gadi. Pasākumā tiks rādītas bildes un video, klātesošie varēs uzdot sev interesējošus jautājumus pieredzējušajiem ceļotājiem. Vakara gaitā apmeklētājiem būs iespēja baudīt veselīgu maltīti, ko būs gatavojusi ēdienu māksliniece un Siguldas uzņēmēja Diāna Bīlmane-Ozoliņa no uzņēmuma „Stirna&avocado”.

Dažkārt dzirdam, ka bērni ir pārāk mazi, lai dotos tālos un ilgos ceļojumos, tāpēc mazliet jāpagaida. Savukārt, kad bērni paaugušies, atkal vairs nekur nevar braukt, jo ir skola, bērnu draugi un citi nozīmīgi notikumi. Par to, ko ģimene un bērni iegūst no ilgstošas ceļošanas tālās zemēs runā retais. Visbiežāk valda uzskats – tas nav iespējams, ir dārgi, neprātīgi un bīstami, tomēr Latvijā ir ģimenes, kas uzdrošinās doties ilgstošā ceļojumā ar maziem bērniem. Turklāt šie ceļotāji bieži runā par būtiskām izmaiņām savā un bērnu pasaules skatījumā un jauniegūtām vērtībām savā dzīvē un ģimenes attiecībās.

Organizatori aicina uz stāstu vakaru nākt kopā ar bērniem, jo pasākuma laikā darbosies bērnu aktivitāšu stūris, kur īpaša uzmanība tiks veltīta ceļošanai un pasaules izzināšanai.

Ieejas biļete pasākumā vienam pieaugušajam – 15 eiro, bet Ģimenes biļete pārim – 25 eiro. Biļetes cenā iekļauta veselīgās maltītes kārba no „Stirna&avocado” un silts dzēriens. Bērniem līdz 16 gadu vecumam – ieeja bez maksas.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide. Iepriekšēja pieteikšanās norisinās līdz 29.novembrim, zvanot uz tālruņa numuru 29424646.

Pasākumu rīko biedrība „Siguldas Ceļotāju klubs” sadarbībā ar Zaļās Villas kvartālu.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti