Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Koncerts „Saxophonia. Latvijas radio Big Band & Pierre Bertrand” kultūras centrā „Siguldas devons”

Pasākuma datums: 23-02-2019

Pasākuma laiks: 19:00:00

Sestdien, 23.februārī, plkst.19.00 kultūras centrā „Siguldas devons” būs iespēja dzirdēt franču saksofonista Pjēra Bertrāna (Pierre Bertrand) īpaši Latvijas Radio bigbendam veidoto oriģinālmūzikas programmu, kuras radītās noskaņas aizvedīs klausītāju šaurajās Monmartras ieliņās un ļaus sajust bohēmas garšu. Skaņdarbu soliste ir jaunā un spilgtā franču dziedātāja Paloma Pradāla (Paloma Pradal).
 
Pjērs Bertrāns ir saksofonists, flautists un kompozīcijas profesors, kura daiļrade ietver neskaitāmas kompozīcijas un aranžējumus dažādiem sastāviem, kā arī mūziku kinofilmām un izrādēm. Albums „Joy” ir Pjēra nesenākais veikums, kas 2017.gadā kategorijā „Gada labākais ieraksts” ieguvis augstāko apbalvojumu Francijā – „Victoire du Jazz”, tas izdots prestižās ierakstu kompānijas Cristal Records – Sony Musicpaspārnē. Šāds apbalvojums iegūts arī iepriekš kopā ar Parīzes Džeza bigbendu – „Victoire du Jazz: prix Franck Ténot” un „Django d'Or”.
 
Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra „Siguldas devons” biļešu kasē. Biļetes cena no 15 līdz 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā, 20% atlaide. 


Koncerta laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Augusts 2020
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti