Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Jauniešu satikšanās vietas „Pabūt” atklāšana Raiņa ielā 3

Pasākuma datums: 02-02-2019

Pasākuma laiks: 18:00:00

Sestdien, 2.februārī, plkst.18.00 Siguldas novada Jaunrades centrā, Raiņa ielā 3 notiks jauniešu satikšanās vietas atklāšanas pasākums „PABŪT”. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” jauno nodarbību piedāvājumu, kas rosinās sevi pilnveidot, iegūt jaunas vai attīstīt savas prasmes un iemaņas, kā arī rakstīt pašiem savus projektus un īstenot iniciatīvas, vai vienkārši pabūt kopā ar saviem draugiem.

Jauniešu satikšanās vietas atklāšanas pasākumi 2.februārī sāksies jau plkst.18.00, kad tiks prezentētas nodarbības, kuras jauniešiem ir pieejamas ikdienā, savukārt plkst.19.30 uzstāsies latviešu turbofolka apvienība „Oranžās Brīvdienas” un DJ Edgars Bercis. Jauniešiem būs iespēja iemūžināt fotomirkļus ar draugiem Instabox foto kastē un piedalīties aizraujošās aktivitātēs – erudīcijas un veiklības konkursos, iegūstot pārsteiguma balvas.

Jau šobrīd jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” jaunieši var apgūt spāņu, itāļu un angļu valodu, apmeklēt laikmetīgās un hip-hop deju, kā arī ielu vingrošanas nodarbības, pilnveidot savas prasmes un zināšanas debašu klubā, kā arī spēlēt galda spēles. Vairāk nekā pusgadu novadā jau darbojas jauniešu medijs „KO”, kur lielisku praksi var iegūt jaunie žurnālisti. Februārī jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” sāksies arī teātra nodarbības, mūzikas vakari un kursi, kuros ikviens varēs pilnveidot savas foto un video iemaņas, savukārt sestdienās centra telpas būs pieejamas studentiem.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti