Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Jauniešu tikšanās ar Mores pamatskolas skolotāju Kalvi Grīnbergu par „Award” programmas iespējām jauniešu satikšanās vietā „Pabūt”

Pasākuma datums: 25-02-2019

Pasākuma laiks: 17:00:00

Pirmdien, 25.februārī, plkst.17.00 jauniešu satikšanās vietā „Pabūt”, Raiņa ielā 3, būs iespēja tikties ar Mores pamatskolas skolotāju Kalvi Grīnbergu, kurš šobrīd ir vienīgais „Award” programmas vadītājs novadā. Tikšanās laikā tiks prezentēta „Award” programma – neformālās izglītības rīks, kas palīdz jauniešiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei un darbam.

Mores pamatskolas skolotājs Kalvis Grīnbergs šajā gadā programmu „Award” apguva Valsts izglītības satura centra organizētās profesionālās kompetences pilnveides kursos „The Duke of Edinburgh's International Award – iespēja jauniešu izaugsme”. Tikšanās laikā Kalvis rosinās jauniešus pieņemt izaicinājumu un iegūt starptautisko apbalvojumu, kas ir novērtēts pasaulē gan stājoties augstskolā, gan dodoties starptautiskos darba meklējumos.

„The Duke of Edinburgh's International Award” jeb Edinburgas hercoga starptautiskais apbalvojums ir pasaulē vadošais izaugsmes apbalvojums, ko iegūst tie jaunieši, kas izveidojuši individuālu „Award” programmu un tās ietvaros sasnieguši pašu izvirzītos mērķus. Jaunietim, kas vēlas kļūt par programmas „Award” dalībnieku, ir jāsazinās ar „Award” vadītāju, kas palīdzēs izveidot individuālo izaugsmes programmu un atbalstīs tās izpildes gaitā.

Programma „Award” ir pasaulē vadošā jauniešu pašizaugsmes programma un kopš tās pirmssākumiem 1956.gadā ir iedvesmojusi vairāk nekā astoņus miljonus jauniešu vecumā no 14 līdz 24 gadiem izaicināt pašiem sevi sasniegt savus mērķus. Programmas „Award” jomas ir brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes, piedzīvojumu ceļojums un projekts.

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis”
vadītāja un jaunatnes lietu speciāliste
Katrīna Leitāne

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti