Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldas 1. pamatskolas deju kolektīva “Purenīte” koncerts “Sidraba sakta” Siguldas pagasta Kultūras namā

Pasākuma datums: 01-12-2019

Pasākuma laiks: 15:00:00

Svētdien, 1. decembrī plkst. 15.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks Siguldas 1. pamatskolas tautas deju kolektīva “Purenīte” Ziemassvētku gaidīšanas koncerts “Sidraba sakta”. Koncertā deju rakstus izdejos turpat 200 dejotāju no 1. līdz 9. klasei, priecējot skatītājus ar dejām no nākamgad gaidāmo XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju repertuāra.

Deju kolektīva ilggadēja vadītāja Dzintra Fogele atklāj, ka iespēja piedalīties koncertā daudzu vērīgu acu pāru priekšā ir vērtīga, jo sekmē dejotāju uzstāšanās prasmes tik nozīmīgajās deju skatēs. Dejotājam ir iespēja pārvarēt satraukumu, sajust kolektīvu, kā arī enerģētisko kodu, ko dod latviešu tautas dejas dejošana, stiprinot latvisko pašapziņu un nacionālo identitāti.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Siguldas 1. pamatskolas tautisko deju kolektīva “Purenīte” dejotājiem, pedagogiem un vecākiem jau izsenis ir bijis īpašs, jo ir pirmais nozīmīgais atskaites punkts jaunajā mācību darba un deju sezonā.

Ikviens mīļi gaidīts uz koncertu. Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Oktobris 2020
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
Siguldas maršruti