Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
23.05.2019 Diena
22o C, ZR ZR. 4m/s
23.05.2019 Nakts
11o C, R R. 2m/s
24.05.2019 Diena
19o C, ZR ZR. 4m/s

Mīlētākās pilsētas svētki no 31.05. līdz 02.06.

Dabas objekti leģendu stāstos

Laura Pergolicci 2.jūlijā uzstāsies Siguldas pilsdrupu estrādē

Pasākumu kalendārs 2019

Vasaras sezonas aktivitātes ir atklātas!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas čempionāts kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda”

Pasākuma datums: 09-03-2019

Pasākuma laiks: 08:00:00

8. un 9.martā bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” tiks aizvadītas sezonas noslēdzošās sacensības un noskaidroti 2019.gada Latvijas čempioni kamaniņu sportā. Sacensībām pieteikti 85 sportisti. Pieaugušo konkurencē uz starta stāsies visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji. 

Vīriešu konkurencē par godalgām cīnīsies četri sportisti – Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis.

Divvietīgo ekipāžu grupā brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam un Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam konkurenci sastādīs arī juniori Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Dāmu konkurencē sacentīsies Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode, Sigita Bērziņa, Elīna Ieva Vītola, Anda Upīte un Arina Cicjura.

Sacensību programma:

Piektdien, 8.martā

  • 15.00 2 treniņbraucieni – vīrieši, divvietīgās ekipāžas, sievietes, juniores, jaunieši „A”
  • 16.10 2 treniņbraucieni – jaunietes „A”, jaunieši „B”, divvietīgās ekipāžas – juniori
  • 17.00 2 treniņbraucieni – jaunietes „B”, jaunietes „C”
  • 18.00 2 treniņbraucieni – jaunieši „C”, divvietīgās ekipāžas – jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas – jaunietes „A”
  • 19.00 sacensību braucienu izloze

Sestdien, 9.martā

  • 08.00 2 sacensību braucieni – vīrieši, divvietīgās ekipāžas, sievietes, juniores, jaunieši „A”
  • 09.10 2 sacensību braucieni – jaunietes „A”, jaunieši „B”, divvietīgās ekipāžas – juniori
  • 10.00 2 sacensību braucieni – jaunietes „B”, jaunietes „C”
  • 11.00 2 sacensību braucieni – jaunieši „C”, divvietīgās ekipāžas – jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžās – jaunietes „A”
  • 12.00 apbalvošana

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
  1. Maijs 2019
    P O T C P S S
        01 02 03 04 05
    06 07 08 09 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti