Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Baltā galdauta svētki Siguldas pils kompleksā

Pasākuma datums: 04-05-2019

Pasākuma laiks: 17:00:00

4. maijā plkst. 17.00, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, novada iedzīvotāji gaidīti Siguldas pils kompleksā, lai kopā svinētu Baltā galdauta svētkus.

Mazi un lieli novadnieki aicināti kopā baudīt līdzi paņemtās uzkodas, degustēt siguldiešu ceptās „Brīvības svētku kūkas”, spēlēt lielās koka spēles un izaicināt sevi aizraujošā viktorīnā par Siguldu; par muzikālo noformējumu parūpēsies „Jakob Noiman Festival Band”. Savukārt svētku vakarā varēs izdejoties īstā zaļumballē ar Siguldas novada pūtēju orķestriem un bigbendu „Sigulda”.

Kā īstos svētkos pienākas, galvenā loma uz svinību galda tiks dota kūkām! Jau otro gadu Baltā galdauta svētku ietvaros norisināsies Siguldas „Brīvības svētku kūku” konkurss, kurā ar savu meistardarbu – pašrocīgi izceptu svētku kūku vai torti aicināts piedalīties ikviens novada kūku cepējs. Kāruma, kas iegūs lielāko novadnieku un profesionālās žūrijas novērtējumu, recepte kļūs par Siguldas gada kūku un būs baudāma gadu mijas pasākumā 31. decembrī. Kūku meistari aicināti pieteikties konkursam līdz 1. maijam, nosūtot autora vārdu, tālruņa numuru un kūkas nosaukumu uz e-pasta adresi ilze.jakubovska@sigulda.lv. Plašāka informācija par dalību konkursā aplūkojama šeit.

Baltā galdauta svētki Siguldā šogad tiks svinēti jau trešo gadu. Tradīciju aizsākot, vairāki simti siguldiešu tikās Baltā galdauta svētkos, atklājot Siguldas Sporta centru 2017. gadā, bet pērn – klājot baltus galdautus Maija parkā.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Augusts 2020
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti