Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas leļļu teātra izrāde – Otfrīds Preislers “Mazā raganiņa” kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 11-03-2020

Pasākuma laiks: 11:00:00

Trešdien, 11. martā, plkst. 11.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja noskatīties Latvijas Leļļu teātra izrādi – Otfrīda Preislera “Mazā raganiņa”, kas stāsta par izvēlēm.

Mazā raganiņa vēl ir ļoti jauna, viņai ir tikai 127 gadi. Kādu dienu viņa nonāk izvēles priekšā – ir jāsaprot, kas ir labas un kas ir ne tik labas lietas. Vai labās lietas tiešām ir labas, vai tomēr ne... Kad rodas šis jautājums, pat burvestības īsti nepalīdz atrast pareizo atbildi, tādēļ labi, ka blakus vienmēr ir gudrais draugs krauklis Abrakss, kurš zina visu... gandrīz visu.

Lomās: Dana Avotiņa-Lāce, Elīna Bojarkina, Artūrs Putniņš, Matīss Millers.
 
Izrādes režisore ir Laila Kirmuška, scenogrāfe Vita Radziņa, leļļu māksliniece Gita Peta, dziesmu tekstu autore Daina Strelēvica, komponists Rihards Zelezņevs un Viesturs Zandersons, kustību konsultante Lilija Lipora, gaismu mākslinieks – Uldis Andersons. 

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 6 līdz 8 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti