Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas čempionāts kamaniņu sportā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”

Pasākuma datums: 06-03-2020

6. un 7. martā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” tiks aizvadītas sezonas pēdējās sacensības un noskaidroti 2020. gada Latvijas čempioni kamaniņu sportā. Sacensībām pieteikts 81 sportists. 6. martā paredzēti oficiālie treniņbraucieni, savukārt godalgas tiks sadalītas 7. martā.
 
Pieaugušo konkurencē uz starta stāsies visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji. Vīru konkurencē par godalgām cīnīsies pieci sportisti – novadnieki Inārs Kivlenieks un Riks Kristens Rozītis, tāpat arī Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks, kā arī jaunietis Gints Bērziņš, kurš šosezon kļuva par trešo Jaunatnes Ziemas olimpisko spēļu čempionu, kā arī Junioru Pasaules vicečempionu.
 
Divvietīgo ekipāžu grupā brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, Oskaram Gudramovičam/Pēterim Kalniņam, Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam un Mārtiņam Botam/Robertam Plūmem konkurenci sastādīs arī juniori Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Krišjānis Brūns/Vitālijs Jegorovs un Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš.
 
Savukārt starp dāmām Elīza Cauce, siguldiete Ulla Zirne un Kendija Aparjode sacentīsies arī ar Sigitu Bērziņu, Elīnu Ievu Vītolu, Andu Upīti, Justīni Maskali un Frančesku Bonu.
 
Sacensību programma
 
6. martā:
 • plkst. 15.00 divi treniņbraucieni – Vīrieši, Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši “A”, Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas – Juniori;
 • plkst. 16.15 divi treniņbraucieni – Jaunietes “A”, Jaunieši “B”;
 • plkst. 17.00 divi treniņbraucieni – Jaunietes “B”, Jaunieši “C”, Jaunietes “C”, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši un Jaunietes “A”;
 • plkst. 19.00 izloze (finiša ēkas sekretariātā).
 
7. martā:
 • plkst. 9.00 divi sacensību braucieni – Vīrieši, Juniori, Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas – Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši “A”;
 • plkst. 10.15 divi sacensību braucieni – Jaunietes “A”, Jaunieši “B”;
 • plkst. 11.00 divi sacensību braucieni – Jaunietes “B”, Jaunieši “C”, Jaunietes “C”, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši un Jaunietes “A”;
 • plkst. 13.00 apbalvošana (15. virāžas laukumā).
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Kamaniņu sporta federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste
Sandra Grosberga

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti