Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

ATCELTS Lekcijas “Valodas un runas attīstība no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam” un “Pirtīža mūsdienās” Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē

Pasākuma datums: 23-03-2020

Pasākuma laiks: 14:00:00

 
23. martā plkst. 14.00 Siguldas slimnīcas administrācijas aktu zālē, Lakstīgalas ielā 13, notiks Siguldas nodaļas Sarkanā Krusta organizētas bezmaksas izglītojošas lekcijas – “Valodas un runas attīstība no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam” un “Pirtīža mūsdienās”.
 
Lekciju “Valodas un runas attīstība no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam” vadīs skolotāja-logopēde, montessori speciāliste Mg. paed. Sandra Pūcīte. Lekcijas laikā ikviens interesents varēs uzzināt, kā attīstās bērna valoda zīdaiņa vecumposmā, un kā stimulēt valodas attīstību.
 
Savukārt lekciju “Pirtīža mūsdienās” vadīs sertificēta vecmāte, sertificēta pirtniece, topošā masiere Paula Muiženika, kura pastāstīs par to, kas ir pirtīžas rituāls un saru dzīšana, kas tajā piedalās, un kāpēc tas ir nozīmīgi.
 
Ieeja – bez maksas.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti