Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

ATCELTS Informatīvs seminārs konkursa “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” laikā ar “Bērnu centrs “Kā mājās”” dibinātāju Agnesi Nēliusu Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā

Pasākuma datums: 18-03-2020

Pasākuma laiks: 16:00:00

Līdz 9. aprīlim Siguldas un Krimuldas novadu sievietes-māmiņas, kuras plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai vada savu uzņēmumu, var piedalīties grantu konkursā “Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” un pretendēt uz finansējumu līdz 2000 eiro sava biznesa projekta attīstīšanai. Kopējā Siguldas novadā pieejamā atbalsta summa plānota 8000 eiro apmērā.

Konkursam Siguldas novadā varēs pieteikties sievietes, kuras ir deklarētas Siguldas novadā un audzina bērnus vecumā līdz 8 gadiem un plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem. Konkursa finansējumu varēs izmantot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Konkurss šogad norisināsies divās atlases kārtās:

 1. Pieteikumu pieņemšana līdz 9.aprīlim, pretendentēm iesniedzot pieteikuma veidlapuprojekta izmaksu tāmi un prognozētās naudas plūsmas aprēķinu. Jau reģistrētajiem komersantiem papildus jāiesniedz operatīvā bilance ar peļņas zaudējuma aprēķinu. Minētie dokumenti jānosūta uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai iesniedzot personīgi vienā eksemplārā papīra formā klientu apkalpošanas centrā Raiņa ielā 3, Siguldā.
 2. Otrai atlases kārtai izvirzīto pretendentu ideju prezentācijas un uzvarētāju paziņošana.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs pieredzējuši Siguldas un Krimuldas novadu uzņēmēji.

Pieteikumu pieņemšanas periodā ir iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu, kā arī 18. martā plkst. 16.00 studijā “Tu esi daba”, Siguldas pils kvartāla Muižas koka mājā, Pils ielā 16, tiks rīkots informatīvais seminārs, kurā savā konkursa un uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies iepriekšējo gadu konkursa granta saņēmēja un centra “Bērnu centrs “Kā mājās”” dibinātāja Agnese Nēliusa. Pasākums atcelts, konsultācijas var saņemt elektroniski un telefoniski.

Konkurss Siguldas novada teritorijā norisināsies jau piekto gadu. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Plašāka informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29414798.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti