Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dubultprieka tirdziņš Stacijas un Raunas ielas krustojumā, Siguldā

Pasākuma datums: 25-07-2020

Pasākuma laiks: 10:00:00

Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Stacijas un Raunas ielas krustojumā pie Siguldas tirgus norisināsies Siguldā otrais Dubultprieka tirdziņš. Pirmais tirdziņš norisinājās pirms divām nedēļām. Tirdziņā kā pārdevējs var piedalīties jebkurš, kuram mājās ir liekas mantas, kas citiem varētu noderēt. Savukārt pircējiem tā ir iespēja iegādāties preces lētāk.

Tirdziņš notiek brīvā dabā. Pārdevēji tirdziņā ierodas ar savām automašīnām un tirgojas blakus tām, preces novietojot savos bagāžniekos, uz saviem līdzpaņemtajiem galdiem vai statīviem. Pārdevēji tirgo dažādas preces – apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, visu dārzam, grāmatas, personīgās kolekcijas un citas lietotas lietas.

Tirdziņa apmeklējums ir bez maksas. Ja ir vēlme piedalīties tirdziņā kā dalībniekam, iepriekš jāpiesakās, aizpildot pieteikumu šeit. Vietu skaits ir ierobežots; dalības maksa pārdevējam – 9 eiro.

Dubultprieka tirdziņu organizē SIA “Z Risinājumi”. Paredzēts, ka tirdziņš norisināsies katru otro un ceturto augusta un septembra sestdienu. Tālruņa numurs papildu informācijai 26833073.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti