Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atvērtais basketbola treniņš kopā ar Kasparu Mājenieku Raiņa parkā

Pasākuma datums: 22-07-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

Trešdien, 22. jūlijā, plkst. 18.00 Raiņa parkā atvērto treniņu visiem interesentiem vadīs pazīstamais basketbola treneris Kaspars Mājenieks.

Kaspars Mājenieks ir pieredzējis jauniešu izlašu treneris, kura vadībā U17 meiteņu izlase 2018. gada pasaules čempionātā iekļuva astoņu labāko komandu pulkā, bet 2017. gadā viņš U16 meiteņu izlasi pirmo reizi Latvijas vēsturē aizveda līdz Eiropas čempionāta pusfinālam. Zīmīgi, ka tieši Siguldas Sporta skolā Mājenieks savulaik sāka savu trenera karjeru.

Atvērtais treniņš būs nodibinājuma “R.R. fonds” kārtējā vasaras aktivitāte Raiņa parkā. Līdz šim atvērtos treniņus Raiņa parkā vadījuši Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis un ilggadējais Latvijas izlases snaiperis Kristaps Janičenoks.

Fonds vāc līdzekļus, lai Siguldas novada Sociālā dienesta redzeslokā esošie bērni septembrī varētu uzsākt treniņus basketbolā Siguldas Sporta skolā, kā arī atbalstīt atsevišķus jau esošos Siguldas Sporta skolas audzēkņus. Atbalsta komplektā ietilps visi dalības maksu maksājumi un inventāra (apavi, bumba, divi treniņu formas komplekti) iegāde. Šobrīd atbalsts, kas ir aptuveni 350 eiro izmaksas katram bērnam, savākts jau pieciem bērniem.

Treniņš ar Kasparu Mājenieku būs pieejams visiem interesentiem, iepriekš piesakot dalību pie “R.R. fonds” dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Treniņš ir bez maksas, bet ar brīvprātīgu iespēju ziedot.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Septembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        
Siguldas maršruti