Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Akcija ”Satiec savu meistaru” kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 05-09-2020

Pasākuma laiks: 12:00:00

Akcija “Satiec savu meistaru”, kas ierasti notiek aprīlī, šogad Siguldā norisināsies 5. septembrī kultūras centrā “Siguldas devons”. Šoreiz akcija “Satiec savu meistaru” veltīta no paaudzes paaudzē pārmantotu prasmju apgūšanai, aicinot ne vien apgūt tradicionālo jostas aušanas tehniku un iepazīties ar audēju darbu, bet arī parādīs, kā no šķietami vairs nederīgām, vecām lietām top kas jauns.

Vecas kredītkartes lieliski noderēs, lai pagatavotu celu dēlīšus un darinātu celaiņu jostiņas, bet no savu laiku nokalpojuša apģērba būs iespējams aust krāšņu lupatu deķi. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja apgūt šīs prasmes Siguldas Tautas lietišķās mākslas studijas un Alīdas Lindes studijas dalībnieču vadībā.

Novadnieki un pilsētas viesi aicināti celu dēlīšus un celaiņu jostiņas gatavot 5. septembrī no plkst. 12.00, savukārt piedalīties lupatu deķa aušanā varēs no 5. septembra līdz pat 13. septembrim kultūras centra “Siguldas devons” darba laikā, kopīgi radot vienu krāšņu lupatu deķi. Pasākumā īpaši aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, bērnudārzu un skolu audzēkņi.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Decembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
Siguldas maršruti