Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Kamermūzikas vakars kopā ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio Krimuldas muižā

Pasākuma datums: 26-09-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

Sestdien, 26. septembrī, plkst. 18.00 notiks Krimuldas muižas kamermūzikas vakaru koncerts, kurā apmeklētājus priecēs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio – pianists Mārtiņš Zilberts, vijolists Indulis Cintiņš un čelliste Dace Zālīte-Zilberte.

Klaviertrio mūziķi koncertprogrammā atskaņos un stāstīs par skaistākajām un aizraujošākajām lapaspusēm klaviertrio žanra vēsturē, aptverot laika posmu no klasicisma līdz pat tango žanram un spilgtākajām mūsdienu latviešu skaņražu kompozīcijām.

Lai koncerts būtu īpaši aizraujošs, izvēlētā programma sastāv no mazākiem skaņdarbiem un lielāku opusu fragmentiem, kas spilgti raksturo katra komponista skatījumu uz klaviertrio skanējumu. Izskanēs daļas no visslavenāko klaviertrio komponistu – Jozefa Haidna, Ludviga van Bēthovena un Johannesa Brāmsa – opusiem. Tāpat arī fragmenti no reti atskaņotā franču komponistes Germaines Taileferes un itāļu operu komponista Gaetāno Doniceti klaviertrio. Starp Latviešu skaņražiem tiks pārstāvēti Imants Zemzaris ar “Trio Piccino, Jāzeps Mediņš ar romantisko dziesmu “Sapņojums” klaviertrio versijā un Pēteris Plakidis ar enerģētisko “Improvizāciju un Burlesku”.

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio mūziķi jau sesto gadu uzstājas kopā kamermūzikas sērijas koncertos uz Lielās Ģildes skatuves, kā arī piedalās Latvijas Koncertu rīkotajos projektos un koncertos visā Latvijā. Indulis Cintiņš un Dace Zālīte-Zilberte ir ilggadēji LNSO kolēģi, kamermūziķi ar lielu pieredzi visdažādākajos sastāvos un jau vairāk nekā desmit gadus stīgu kvarteta “Fantastic Four” biedri. Apvienojoties ansamblī ar Latvijas Nacionālās operas un baleta galveno solistu koncertmeistaru, pianistu Mārtiņu Zilbertu tika dibināts LNSO klaviertrio. Šogad Mārtiņš Zilberts ir nominēts augstākajam apbalvojumam Latvijas mūzikas jomā “Lielā Mūzikas Balva 2019” – par darbu kameransamblī.

Kamermūzikas vakari interesentiem piedāvā stilistiski visdažādākās programmas no Ludviga van Bēthovena līdz Astoram Pjacollai.

Biļetes cena – 15 eiro. Biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619.

Papildu informācija aplūkojama tīmekļa vietnē www.krimuldasmuiza.lv vai Krimuldas muižas Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja:
Krimuldas muižas sabiedrisko attiecību speciāliste
Vera GrāvīteAtgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Novembris 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
Siguldas maršruti