Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atvērtais basketbola treniņš ar Renāru Zeltiņu Siguldas Sporta centrā

Pasākuma datums: 08-09-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

8. septembrī plkst. 18.00 Siguldas Sporta centrā notiks nodibinājuma “R.R. fonds” organizētais atvērtais basketbola treniņš Renāra Zeltiņa – savulaik divkārtēja Latvijas čempiona basketbola kluba “Ventspils” rindās, tagad Latvijā iecienīta raidījumu un pasākumu vadītāja – vadībā.

Šis būs astotais un vasaras sezonu noslēdzošais atvērtais treniņš ar Latvijas basketbola elites piedalīšanos. Vasaras gaitā pie Siguldas jauniešiem viesojās Mārtiņš Gulbis, Kristaps Janičenoks, Kaspars Mājenieks, Jānis Blūms, Raimonds Feldmanis, Kitija Laksa un Žanis Peiners.

Treniņš ar Renāru Zeltiņu pieejams visiem interesentiem bez maksas, bet ar iespēju ziedot nodibinājumam “R.R. fonds”. Pieteikšanās treniņam norisinās pie fonda dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Vasaras gaitā fonds ziedojumos savācis vairāk nekā 2600 eiro, un par šiem līdzekļiem atbalstu saņēmuši deviņi Siguldas novada bērni ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem. Pieci bērni saņēmuši atbalstu basketbola apguvē, trīs – futbola apguvē, kā arī viens bērns – mākslas apguvē. Septiņus no deviņiem atbalsta saņēmējiem izraudzījās Siguldas novada Sociālais dienests, savukārt divus ieteica Siguldas Sporta skola. Lēmumus par ziedojumiem pieņēma “R.R. fonds” valde: Raimonds Rudzāts, Alise Rozīte, Āris Saulītis.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Decembris 2020
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
Siguldas maršruti