Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
01.01.1970 Diena
0o C,
25.02.2020 Nakts
1o C,
26.02.2020 Diena
4o C, D D. 5m/s

Maikls Kivanuka Siguldas pilsdrupu estrādē

Džeimss Arturs (James Arthur) Siguldas pilsdrupu estrādē

Pasākumi 2020

Iepazīsti Siguldas pils kvartālu!

Multifunkcionāla treniņu zāle un peldbaseins sportiskām aktivitātēm!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Jāņa tirgus
Jāņa tirgus

Jāņa Tirgū zem viena jumta estētiskā vidē atrodas vietējie Latvijas tirgotāji un ēdinātāji. Jāņa Tirgu plānots attīstīt kā iecienītu atpūtas, iepirkšanās un izklaides vietu, kur siguldiešiem un pilsētas viesiem ieturēt gardu maltīti, kopīgi satikties, iegādāties vietējos labumus un baudīt nepiespiestu atmosfēru mūsdienīga tirgus vidē.

 

Adrese

Krišjāņa Valdemāra iela 2, Sigulda

Koordinātas

57.1536551,24.848466

Tālrunis

22336033

e-pasts

kaspars@lorasnami.lv

www

www.facebook.lv

Darba laiks

8.00 - 20.00

 

Jāņa Tirgus piedāvājums

 

Jāņa Tirgū tirdzniecības vietās un pie tirgus nomas galdiem darbojas Latvijas tirgotāji, ēdinātāji, amatnieki, zemnieki.

Lielākā daļa ir vietējie Siguldas novadnieki.

 

Liels uzsvars vērsts uz daudzveidīgu ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu ar atklāta tipa virtuvēm, kad ēdiens tiek gatavots pircēju acu priekšā.

Te atradīsiet gan Kebab Factory kebabus un burgerus, gan Osvalds Pupa restorāniņš pusdienu piedāvājumu un picas, gan Lielais loms uz vietas gatavotu zivju ēdienu sortimentu un GUSTAVbeķereja svaigi ceptas smalkmaizītes un vafeles.

Tāpat Jāņa Tirgū nodrošināta plaša gaļas, zivju, maizes, augļu, ogu, dārzeņu, stādu un vietējo amatnieku darinājumu tirdzniecība.

Lielākajā daļā tirdzniecības vietu aiz letes satiksiet pašus īpašniekus, kas pasniegs ar rūpību gatavoto, izmeklēto, loloto, audzēto. Pircēju nepiespiestā komunikācija ar tirgotājiem rada īsto tirgus izjūtu, ko lielveikalos neatrast.

 

Ņemot vērā mūsdienu tendences un domājot par dabas saudzēšanu, Jāņa Tirgus tirgotāji izvēlas iet dabai draudzīgu ceļu un jau šobrīd lielā mērā atteikušies no plastmasas un plastikāta, dodot priekšroku iepakojumiem, kas sadalās dabā vai veidoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Tāpat Jāņa Tirgū ir ierīkots bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes punkts, lai Jāņa Tirgus apmeklētāji varētu uzpildīt savas līdzņemamās ūdens pudeles, atsakoties no dzērienu iegādes pudelēs, šādi samazinot plastmasas atkritumu daudzumu. 

 

  

Tirgotāji

Jāņa Tirgū darbojas pastāvīgas tirdzniecības vietas, kā arī pieejami vairāk nekā 20 tirdzniecības nomas galdi vietējiem zemniekiem, amatniekiem, sēņotājiem un ogotājiem.

Aicinām iepazīties ar pastāvīgajiem Jāņa Tirgus tirgotājiem:

 

Osvalds Pupa restorāniņš – cēsnieka Oskara un siguldieša Valda ēstuvesRīgā slavenas ar izcilo biznesa pusdienu piedāvājumu – garšīgi, veselīgi, ātri un par ļoti labu cenu. Šie puiši strādā labāk par Šveices pulksteni, savās kafejnīcās Rīgā pusdienlaikā ik dienu apkalpojot veselas klientu armijas. Nu, biznesa partneri Jāņa Tirgū ieņem startu vietējo siguldiešu un tūrisma autobusu uzņemšanai. Abus īpašniekus atpazīsiet pēc iespaidīgām bārdām un abi atsaucas uz “Čau, Osvald!”

 

Kebab factory – vieni no gardākajiem kebabiem un burgeriem Rīgā nu pieejami arī Siguldā. No tipiskām kebabnīcām atšķiras ar estētiski iekārtoto vidi un melnajiem cimdiem, ja nevēlies ēdot sasmērēties ar sulīgi pagatavotajiem kababiem un burgeriem. Uzņēmu īpašnieks Edgars ir maksimālists, kas manāms arī Kebab Factory bagātīgi, gardi un ar dāsnu mīlestību gatavotajās īpaši liela izmēra porcijās.

 

Lielais loms – divu siguldiešu – Ojāra un Jāņa tirgotavā nopērkamas svaigas, uz vietas kūpinātas un daudzveidīgi pagatavotas zivis. Ojārs - kaislīgs makšķernieks, pieredzējis suši meistars un pārtikas tehnologs, Jānis – pavārs ar ķērienu uz eksotiskām garšām, galdā ceļ fritētas reņģes, sushi, zivju soļanku, Fish and chips un citus gardumus.

 

GUSTAVbeķereja – beķereja, kuras sauklis “Jaunu mācoties un seno godā ceļot”, slavu ieguvusi izcilo speķa pīrāgu un bagātīgo drumstalmaižu dēļ. Papildus ierastajai produkcijai Jāņa Tirgū savus pircējus priecēs ar tikko ceptām vafelēm, kas papildinātas ar sāļo karameli, putukrējumu, saldējumu un ogām.

  

Herbas – šī veikala stāsts sācies ar divām draudzenēm, daudzbērnu māmiņām un jaunām uzņēmējām - Ingu un Ditu, kurām ir kopīgs redzējums par veselīgu, dabīgu un pilnvērtīgu uzturu. Viņas ir izlolojušas savu ideju par kvalitatīvas pārtikas veikaliņu Siguldā. Šajā veikalā atradīsiet visu, kas ir ekoloģisks, bezglutēna, beziepakojuma un pat vegānisks. Jo kā saka Inga ar Ditu: “Cik cilvēku, tik dzīvesveidu.”

  

Iecēnu delikateses ar uzņēmuma vadītāju Uldi priekšplānā ir savā jomā izcilnieki un eksperti. Uldis izbraukājis pusi Eiropas, sasmēlies gudrības no Itālijas, Vācijas, Austrijas, Spānijas gaļas pārstrādes jomas profesionāļiem, nu rada Latvjā unikālus produktus ar savu īpašo iecēniešu rokrakstu. Veikalā Jāņa Tirgū iegādājieties svaigu gaļu no Latvijas lauku saimniecībām un viņu pašu ražoto augstvērtīgo produkciju.

 

Rabarberstirgotāja Elīna ir īsta Pērļu medniece un Latvijas patriote. Savā veikalā Rabarbers, Elīna ar savu komanduceļ gaismā mūsu dzimtenē atrodamās Pērles – īpašus amatnieku darinājumus, Latvijas dizaina produktus un dzimtenē ražotus našķus. Patīk kā vietējiem patriotiem, tā tūristiem.

 

 

 


Galerija:


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2020
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29  
Siguldas maršruti