Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
01.01.1970 Diena
0o C,
28.03.2020 Nakts
3o C, ZA ZA. 3m/s
29.03.2020 Diena
3o C, Z Z. 7m/s
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Pašvaldība aicina iedzīvotājus ievērot arvien stingrāk noteiktos distancēšanās ierobežojumus
Pašvaldība aicina iedzīvotājus ievērot arvien stingrāk noteiktos distancēšanās ierobežojumus

Siguldas novada pašvaldība atgādina, ka ikviens iedzīvotājs ir personīgi atbildīgs par savu un līdzcilvēku veselību un drošību šajā ārkārtējās situācijas laikā un vīrusa ierobežošanā, tāpēc aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas un rūpēties par personīgo higiēnu.

 

Lai pastiprinātu drošības pasākumus, pašvaldība uzsākusi izsmidzināmu roku dezinfekcijas līdzekļu uzstādīšanu lielākajos bērnu rotaļu laukumos un Siguldas dzelzceļa stacijas ēkā. Uz ārkārtējās situācijas laiku no 26. marta pēcpusdienas tiks slēgts Raiņa parka bērnu laukums, jo novērots, ka apmeklētāji neievēro distancēšanās noteikumus.

 

Ņemot vērā to, ka imunitātes stiprināšanai nepieciešams uzturēties svaigā gaisā, pašvaldība aicina ievērot Slimību profilakses un kontroles centra noteiktos norādījumus un nepulcēties publiskās vietās, bet, ja tas nepieciešams, jāievēro vismaz divu metru distance vienam no otra. Šo noteikumu ievērošanu publiskās vietās, tostarp bērnu rotaļu un sporta laukumos, turpmāk pastiprināti uzraudzīs Siguldas novada Pašvaldības policijas inspektori, kuri saskaņā ar ārkārtējā situācijā izdotiem normatīviem aktiem, kontrolēs, lai novada teritorijā būtu slēgtas azartspēļu zāles, ievēroti tirdzniecības noteikumi, kā arī lai iedzīvotāji ievērotu stingru karantīnu un citus ierobežojumus.

 

Patlaban pašvaldībā pieņemts lēmums: kamēr būs iespējams nodrošināt ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumus un vecāki rīkosies atbildīgi, tikmēr mazākie bērnu rotaļu laukumi un sporta laukumi individuālo treniņu veikšanai netiks slēgti. Lai veiktu papildu piesardzības pasākumus, piektdien bērnu rotaļu laukumos tiks uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, kurus aicinām izmantot pirms un pēc bērnu rotaļu laukuma elementu lietošanas. Savukārt Siguldas dzelzceļa stacijā jau izveidoti stacionāri punkti ar roku dezinfekcijas līdzekļiem.

 

Jāpiemin, ka ārkārtējās situācijas laikā pašvaldības un novada skolu sporta laukumi joprojām būs atvērti, lai skolēniem nodrošinātu individuālo treniņu iespējas un attālinātās sporta stundas, savukārt Siguldas Sporta skolas audzēkņiem – individuālo treniņu plānu izpildi.

 

Iekštelpās, kur iedzīvotājiem nepieciešams uzturēties, Siguldas dzelzceļa stacijā, pašvaldības Pakalpojumu centrā, Pašvaldības policijas telpās, tiek veikta pastiprināta dezinfekcija.

 

Jau ziņots, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ šobrīd publiskās vietās ir noteikti būtiski ierobežojumi, lai izvairītos no ciešas saskares ar apkārtējiem cilvēkiem, tādējādi ierobežojot vīrusa Covid-19 izplatību.

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2020
  P O T C P S S
              01
  02 03 04 05 06 07 08
  09 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
Siguldas maršruti