Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
21.01.2019 Diena
-12o C, A A. 2m/s
21.01.2019 Nakts
-13o C, DA DA. 2m/s
22.01.2019 Diena
-9o C, D D. 4m/s

Pasākumi Siguldas novadā 2019.gadā

Fischer slēpošanas centrs aicina slēpotājus!

Meklējot savu ziemas skaistāko skatu vietu

Ziemas garšu svinēšana Siguldā

Izjūtiet adrenalīnu, traucoties ar bobu ledainajā trasē!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Pie Siguldas Sporta centra atklāta publiskā slidotava
Pie Siguldas Sporta centra atklāta publiskā slidotava

Iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem un salam, kopš pagājušās nedēļas Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „Siguldas Sporta serviss” darbiniekiem un brīvprātīgajiem novadniekiem izveidojusi publisko slidotavu stadionā pie Siguldas Sporta centra.

Apgaismotā un ar apskaņošanas sistēmu aprīkotā slidotava, kas izveidota uz 250 metrus garā stadiona skrejceļa, lieliem un maziem slidotgribētājiem būs atvērta brīvdienās, no 12.janvāra, plkst.12.00. Slidotavas darba laiks turpmāk būs no plkst.12.00 līdz plkst.22.00, lai nakts un rīta stundās varētu veikt slidotavas atjaunošanas un uzturēšanas darbus. Turpinoties ziemai labvēlīgiem laika apstākļiem, stadiona vidū tiks izveidots arī atsevišķs hokeja laukums.

 

Slidotava būs slēgta līdz svētdienai, 20. janvārim. 

Par slidotavas darba laika izmaiņām iespējams atrast informāciju šeit vai sazinoties ar kādu no Siguldas Sporta centra norādītajiem kontaktiem. (mainīgo laikapstākļu dēļ iespējamas izmaiņas)

 

Slidotavas izmantošana būs bez maksas. Plānots, ka drīzumā turpat darbosies arī slidu noma. Ar Siguldas pilsētas publiskās slidotavas kārtības noteikumiem aicinām iepazīties šeit.

 

Publiskā slidotava ir solis pretim vīzijai par kvalitatīvu un apjumtu slidotavu ar saldēšanas sistēmu, kas būtu pieejama ikkatram interesentam arī tad, kad laikapstākļi nav slidošanai piemēroti. Šobrīd tiek izstrādāts slidotavas mets, lai jau turpmākajos gados, sarunās ar iedzīvotājiem atrodot piemērotāko vietu, uzsāktu tās būvniecību.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Janvāris 2019
  P O T C P S S
    01 02 03 04 05 06
  07 08 09 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
Siguldas maršruti