Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
21.02.2019 Diena
-6o C, ZA ZA. 2m/s
21.02.2019 Nakts
-10o C, Z Z. 3m/s
22.02.2019 Diena
-4o C, Z Z. 3m/s

Siguldas kauss kalnu slēpošanā un snovbordā no 28.02.-03.03.

Oda ziemai - pastaiga pa čempionu pilsētu!

Pasākumi Siguldas novadā 2019.gadā

Fischer slēpošanas centrs aicina slēpotājus!

Atpūsties aicina Siguldas ūdens atrakciju parks

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldā atklāj slēpošanas sacensību sezonu
Siguldā atklāj slēpošanas sacensību sezonu

Ziemas galvaspilsētā Siguldā atklāj „S!-Slēpo 2019” distanču un kalnu slēpošanas sacensību sezonu, kas noslēgsies martā. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kuram sirdslieta ir distanču vai kalnu slēpošana un snovbords.

 

Ar pirmo posmu 17.janvārī Fischer Slēpošanas centrā sācies 2019.gada „S!-Slēpo” distanču slēpošanas sacensību seriāls gan lieliem, gan maziem, kas šogad norisināsies trijos posmos – 17.janvārī, 7.februārī un 21.martā. Visi posmi norisināsies Fischer Slēpošanas centrā un sacensību sākums būs plkst.18.00.

 

Jau 18.janvāri Fischer Slēpošanas centrā notika pirmais „S!-Fischer 2019” Ziemas skolēnu čempionāta posms. Sacensības ir viens no apmeklētākajiem un gaidītākajiem skolu sporta pasākumiem ziemā, kas šogad norisināsies četros posmos. Skolēni kopvērtējumā cīnīsies par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei. Sacensībās skolēniem būs jāveic gan atšķirīgas distances, gan jāpielieto abu veidu slēpošanas tehnikas – slidsolis un klasiskais solis. Čempionāts notiks Fischer Slēpošanas centrā 18.janvārī, 1. un 22.februārī, kā arī 15.janvārī. Sākums visiem posmiem būs plkst.11.00.

 

Savukārt 16. un 17.februārī Fischer Slēpošanas centrā norisināsies arī Latvijas Slēpošanas federācijas organizētais Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 2.posms, kurā būs iespēja piedalīties tiem, kuri vēlas pārbaudīt savus spēkus ar Latvijas labākajiem slēpotājiem.

 

Kalnu slēpošanas piekritējiem sacensību sezona Siguldas Pilsētas trasē sāksies ar Siguldas Sporta skolas sacensībām 20.janvārī, bet noslēgsies ar Siguldas kauss 2019” izcīņu kalnu slēpošanā un snovbordā. Siguldas kauss”, kas pirmo reizi notika 1969.gadā, ir tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā un šogad tās norisināsies no 28.februāra līdz 3.martam. Piedalīties tiek aicināti gan amatieri, gan profesionāli slēpotāji visās vecuma grupās. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad Siguldas kauss” norisinās vienlaicīgi ar Baltijas kauss” otro posmu un 2.marta vakarā organizatori aicinās visus slēpošanas un snovborda entuziastus, kā arī līdzjutējus uz „Après-Ski” ballīti.

 

Šajā sezonā Siguldas Pilsētas trasē norisināsies arī Latvijas Slēpošanas federācijas organizētais Latvijas kauss kalnu slēpošanā 1.posms (25.–27.janvāris) un 2.posms (1.–3.februāris), kā arī Vilciņa kausa 2.posms (9.februārī), ko organizē sporta kluba „Ziemeļpols“.

 

Plašākā informācija par sacensībām un to nolikumi pieejami šeit, bet reģistrēties SIA „Siguldas Sporta serviss” organizētajām sacensībām iespējams šeit.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
Artūrs Zālītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās. 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Februāris 2019
  P O T C P S S
          01 02 03
  04 05 06 07 08 09 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      
Siguldas maršruti