Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
29.01.2020 Diena
2o C, DA DA. 3m/s
29.01.2020 Nakts
0o C, D D. 3m/s
30.01.2020 Diena
2o C, D D. 2m/s

Džeimss Arturs (James Arthur) Siguldas pilsdrupu estrādē

Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies britu dziedātāja Daido

Pasākumi 2020

Izbaudi braucienu ar vagoniņu!

Pieejami nobraucieni Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldā sporta sasniegumus kaldina vairāk nekā 500 pasaules līmeņa sportisti
Siguldā sporta sasniegumus kaldina vairāk nekā 500 pasaules līmeņa sportisti

Siguldas Sporta centrs otrajā darbības gadā ir kļuvis par vienu no treniņu bāzes vietām pasaules līmeņa sportistiem skeletonā, bobslejā un kamaniņu sportā.

Šogad Siguldā uzņemtas 74 komandas ar 528 augsta ranga sportistiem renes sporta veidos kopā no 24 pasaules valstīm – ASV, Austrijas, Šveices, Krievijas, Ukrainas, Lielbritānijas, Francijas, Itālijas, Kanādas, Vācijas, Ķīnas, Korejas, Polijas, Rumānijas un citām. Siguldas Sporta centrā trenējās 19% skeletonisti, 40% – bobslejisti un 41% – kamaniņu sporta braucēji, sporta centra infrastruktūru vienlaicīgi izmantojot līdz pat piecām ārvalstu komandām.

 

Šajā gadā Siguldas Sporta centru apmeklējuši starptautiski atpazīstami sportisti un valsts izlases:

 • Korejas skeletona izlase un olimpiskais čempions Sunbins Juns;
 • Vācijas bobsleja izlase un viens no labākajiem tās pilotiem Frančesko Frīdrihs;
 • Krievijas skeletona izlase, kā arī Ņikita Tregubovs un Aleksandrs Tretjakovs;
 • Krievijas bobsleja izlase un Aleksandrs Kasjanovs;
 • Šveices bobsleja izlase, kuras treneris ir viens no visu laiku izcilākajiem bobsleja pilotiem – vācietis Kristofs Langens.

 

Siguldas Sporta centra infrastruktūra kvalitatīvu treniņprocesu nodrošināšanai piemērota visa gada garumā, kļūstot par pastāvīga sporta bāzi arī Latvijas sportistiem – bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta nacionālām, jauniešu un junioru izlasēm, kas nes Latvijas vārdu pasaulē. Daudzi no tiem, arī novadnieki – Martins un Tomass Dukuri, Andris un Juris Šici, Jānis Strenga, Endija Tērauda, Krists Netlaus, Mārtiņš Muižnieks, Artūrs Dārznieks, Inārs Kivlenieks, Kristens Rozītis, Ulla Zirne un citi – regulāri aizvada treniņus Siguldas Sporta centrā. Šeit profesionālajiem sportistiem iekārtota atsevišķa smagatlētikas zona ar pasaules līmeņa aprīkojumu spēka un funkcionālajiem treniņiem. Pieejama arī mūsdienīga spēka zāle ar vairāk nekā 40 trenažieriem spēka un kardio treniņiem un 100 metrus garš, Starptautiskās vieglatlētikas federācijas standartiem atbilstošs skrejceliņš ar sešiem celiņiem iekštelpās.

 

Šajā gadā bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” aizvadīts Pasaules kauss kamaniņu sportā, Eiropas kauss skeletonā un bobsleja divniekos, kā arī IBSF Eiropas junioru čempionāts skeletonā un bobslejā. Savukārt 2020. gada janvāra beigās Siguldā notiks Pasaules kausa posms un sprinta kausa posms kamaniņu sportā, bet februārī – Eiropas čempionāts skeletonā un bobslejā divniekiem sievietēm un vīriešiem.

 

Jau ziņots, ka Siguldas Sporta centrs atklāts 2017. gada aprīlī, un tas ir veidots kā mūsdienīgs un daudzfunkcionāls sporta centrs, kas apvieno divus peldbaseinus, ūdens atrakciju parku, 100 metru skrejceliņu, spēka un smagatlētikas zāles, sporta spēļu zāli un grupu nodarbību zāles.

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Janvāris 2020
  P O T C P S S
      01 02 03 04 05
  06 07 08 09 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
Siguldas maršruti