Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
26.09.2018 Diena
11o C, DR Vējš. 10 m/s
26.09.2018 Nakts
13o C, R Vējš. 9 m/s
27.09.2018 Diena
13o C, R Vējš. 5 m/s

Pasākumi 2018 Siguldas novadā

Pievienojies skrējieniem rudens krāsu laikā!

Lido AERODIUM ar treneriem, kuri apmācījuši Tomu Krūzu

Atrodi savu rudens lapu Siguldas skatu vietās!

Atklāj Siguldu no jauna, apskatot kņazu Kropotkinu namus!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldas pusmaratons šogad norisināsies 13.oktobrī
Siguldas pusmaratons šogad norisināsies 13.oktobrī

Skriešanas seriālā „Bigbank Skrien Latvija” aktīvā dzīvesveida cienītājiem 13.oktobrī būs iespēja piedalīties Siguldas pusmaratonā.
Plkst.11.00 pie Siguldas Sporta centra tiks dots starts jau 8.Siguldas pusmaratonam, kas ir arī skrējiena seriāla „Skrien Latvija” noslēdzošais posms. 

 

Dalībnieki varēs startēt kādā no trīs distancēm – pusmaratonā 21 kilometru garumā, veicot četrus apļus, 10 kilometrus, veicot divus apļus vai Tautas skrējienā 5 kilometru garumā.

 

Savukārt plkst.13.30 Krišjāņa Barona ielā tiks dots starts bērnu skrējieniem 500 metru distancē, bet par godu Latvijas simtgadei, plkst.14.10 notiks arī „Mans skrējiens Latvijai”.

Šogad skrējiens notiks šādā maršrutā:

A.Kronvalda iela–Parka iela–Ausekļa iela–Rīgas iela–Pils iela–Cēsu iela–Baznīcas iela–Siguldas Jaunās pils teritorija–Pils iela–Līvkalna iela–Skolas iela–Krišjāņa Barona iela–Ata Kronvalda iela un finišs būs Siguldas Sporta centrā.

 

Līdzās bagātīgai kultūras programmai, visa 2018.gada garumā svinot un atzīmējot valsts apaļo jubileju, arī Latvijā lielākais skriešanas seriāls „Bigbank Skrien Latvija” piedāvās pavisam īpašā veidā sagādāt svētkus un neaizmirstamas emocijas astoņu skrējienu laikā, jo būs pieejama jauna distance – „Mans skrējiens Latvijai”.

„Mans skrējiens Latvijai” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju padomi un tas notiks visās skriešanas seriāla posmu pilsētās no marta līdz pat oktobrim – arī Siguldā. Tā būs jauna, unikāla un nebijusi distance, apmēram divu kilometru garumā, kuru veikt aicināta ikviena ģimene, kā arī individuāli skrējēji. Trase un starta laiks būs atšķirīgi no pārējām sacensību distancēm un tiks veidota īpaši patriotiskās noskaņās. Tādējādi ikvienam skriešanas seriāla dalībniekam būs iespēja izbaudīt valsts simtgades svinību atmosfēru un veikt kā savu izvēlēto sacensību distanci, tā arī akcijas skrējienu. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās – baltā un karmīnsarkanā.

Visi skriešanas seriāla dalībnieki pēc katra šķērsotā finiša saņems piemiņas medaļu, kuras dizainu izstrādājis un realizējis Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra students un mākslinieks Kristaps Andersons.

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem tīmekļa vietnē www.bigbankskrienlatvija.lv.

Siguldas novada iedzīvotāju ID karšu īpašniekiem, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, dalība sacensībās būs ar 20% atlaidi, sacensību nolikumā noteikto pieteikumu termiņu, kas norādīts līdz 14.augustam, Siguldas novada iedzīvotāju ID karšu īpašniekiem pagarinot līdz 1.oktobrim.

Informāciju sagatavoja:
Sintija Melne

„Bigbank Skrien Latvija”
Komunikācijas speciāliste


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Septembris 2018
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
Siguldas maršruti