Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldas Sporta centrs aicina apmeklētājus ievērot piesardzības pasākumus
Siguldas Sporta centrs aicina apmeklētājus ievērot piesardzības pasākumus

Ņemot vērā Covid-19 izplatību valstī, Siguldas Sporta centrs aicina apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un pievērst pastiprinātu uzmanību personīgajai higiēnai, atrodoties Siguldas Sporta centrā. Apmeklētāji aicināti ievērot savstarpēju divu metru distanci.

 

Siguldas Sporta centrā ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi vairākās vietās – gan ienākot Siguldas Sporta centrā, gan pirms izejas uz stadionu ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi rokām. Tāpat dezinfekcijas līdzekļi ir izvietoti pirms ieejas Spēka zālē. Apmeklējot Spēka zāli, klientam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība personīgās higiēnas jautājumiem un savas darbības zonas dezinfekcijai (roku dezinfekcija pie ieejas zālē un Siguldas Sporta centrā, inventāra apstrāde ar dezinfekcijas līdzekli un salvetēm pirms un pēc vingrojuma izpildes uz konkrētās inventāra). Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savus personīgos vingrošanas paklājiņus. Regulāri visās garderobēs un citās koplietošanas telpās tiek veikta papildu dezinfekcija, lai nodrošinātu šajā situācijā visas nepieciešamās higiēnas prasības.

 

Spēka zāli, peldbaseinu, Ūdens atrakciju parku un grupu nodarbības drīkst apmeklēt tikai ar iepriekšēju apmeklējuma rezervāciju, zvanot uz tālruni 25448860 vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

 

Siguldas Sporta centrā treniņus aizvada arī sportisti no Austrijas, Lielbritānijas un Itālijas, gatavojoties gatavojas starptautiskajām sacensībām Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē. Profesionālo sportistu treniņu zona ir nodalīta no Siguldas Sporta centra apmeklētāju zonām. Tāpat sportistiem ir izveidota atsevišķa ieeja vieglatlētikas zonā un ierīkotas atsevišķas tualetes.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Oktobris 2020
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
Siguldas maršruti