Siguldas logo
DE EN RU LV
Sigulda aizrauj
23.07.2017 Diena
21o C, ZA Vējš. 2 m/s
23.07.2017 Nakts
14o C, ZA Vējš. 3 m/s
24.07.2017 Diena
20o C, DA Vējš. 2 m/s

Vai esi gatavs lidojumam? Atklājam Zērgļošanas sezonu!

„Carnival Youth” koncertēs Siguldas pilsdrupu estrādē

Pasākumi Siguldas novadā 2017. gadā

Sunset Festival izsludina šīs vasaras programmu

2017. gads Siguldā tiek veltīts gastronomijai!

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku papildpiedāvājums
Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku papildpiedāvājums

No 28. līdz 30.jūlijam norisināsies XXV Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros mūzikas cienītājiem vienuviet dabas un vēstures ieskautā vidē būs iespēja dzirdēt gan Latvijas, gan pasaules izcilākos opermūzikas māksliniekus.

 

Jau piekto gadu Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku organizatori papildu izcilajiem koncertiem un operas oriģināliestudējumam apmeklētājiem piedāvās aizraujošu bezmaksas kultūras programmu Siguldas pils kompleksā, kurā šogad vienotā skanējumā savīsies mūzikas un gastronomijas pasaules garšu nianses.Atzīmējot Rīgas–Gaujas reģionu kā 2017.gada Eiropas gastronomijas reģionu, Opermūzikas svētku apmeklētājiem tiks iespēja apvienot muzikālo piedzīvojumu ar garšas baudījumu Siguldas Jaunās pils dārzā, ko nodrošinās labākie Rīgas–Gaujas reģiona restorāni ar „Operas restorāna” ēdienkarti, kurā izmantoti reģiona labākie produkti un izejvielas.

Sestdien, 29.jūlijā, no plkst.19.45 līdz 21.00 pirms operas „Falstafs” brīvdabas iestudējuma svētku viesus sagaidīs „Jubilejas uvertīra” – Opermūzikas svētku 25 gados iestudēto operu ārijas vinila platēs. Pie dirigenta pults – DJ Žanis.

Pēc operas izrādes no plkst. 24.00 Siguldas pils kompleksā svētku jubilejas gadā apmeklētājus priecēs īpašais „Operas nakts restorāns”. Nakts restorāna viesus apburs talantīgā latviešu dziedātāja Ieva Kerēvica programmā „Interpretācijas”, kurā atpazīstamas pasaules džeza un popmūzikas melodijas, kā arī latviešu mūzikas pērles tiek aranžētas un interpretētas Ievas un viņas domubiedru izpildījumā. Starp tām satiksiet arī orģinālmūzikas pirmatskaņojumus, kuri iegūs īpašu skanējumu šajā maģiskās nakts atmosfērā. Programmā piedalās: Ieva Kerēvica (vokāls), Norberts Skraucis (bass), Krišjānis Bremšs (bungas) un Madars Kalniņš (klavieres).

Svētdien, 30.jūlijā, no plkst.16.45 līdz 17.45 pirms Galā koncerta svētku apmeklētājus muzikālā ceļojumā „No klasikas līdz...” aizvedīs virtuozais ansamblis „Štrausa stīgu kvartets”, kura kolektīvu šajā reizē papildinās arī sitamo instrumentu ritms.

Pēc Galā koncerta no plkst.20.30 līdz 21.30 Opermūzikas svētki izskanēs grupas „Melo – M”čellu jaudīgā noskaņā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Svētku noslēgumā čellu trio daudzkrāsainajā programmā skanēs opermūzikas versijas trim čelliem, kā arī tautas mūzika un grupas radītā orģinālmūzika.


Uz Siguldas Jaunās pils trīs terasēm un pils dārza zonā durvis vērs pieci Rīgas–Gaujas reģiona restorāni, kā arī svētkiem neierastajā ieejas zonā tiks radīta īpaša vide atpūtas brīžiem ar šampanieti, sarunām un scenogrāfa Aigara Ozoliņa sveicienu XXV Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku apmeklētājiem.

Siguldas pils kompleksa rekonstruētajā staļļa ēkā būs iespējams apmeklēt radošās amatnieku darbnīcas – rotu un tradicionālo spieķu darināšanu, satikt tekstila un ādas apstrādes meistarus.Opermūzikas svētku papildpiedāvājuma apmeklējums Siguldas pils kompleksā ir bez maksas.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Jūlijs 2017
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti