Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
10.12.2018 Diena
2o C, D D. 3m/s
10.12.2018 Nakts
1o C, D D. 2m/s
11.12.2018 Diena
1o C, ZA ZA. 2m/s

Satiksmes ierobežojumi šajā nedēļas nogalē

Šonedēļ Siguldā norisināsies Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

Fischer slēpošanas centrs aicina slēpotājus!

Pēc pastaigas apmeklē mājīgās kafejnīcas Siguldas centrā!

Atpūsties aicina Siguldas ūdens atrakciju parks

Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Zaļās Villas kvartālā notiks „Kultūrkroga” pasākumi un tirgus
Zaļās Villas kvartālā notiks „Kultūrkroga” pasākumi un tirgus

Šajā nedēļas nogalē, no 7. līdz 9.decembrim, Zaļās Villas kvartālā tiks atvērts pirmais „pop-up” kultūras un saturīgas laika pavadīšanas klubs, kurā visu nedēļas nogali varēs baudīt dažādus kultūras pasākumus, kā arī iepirkties ne tikai svētku dāvaniņu, bet arī kvalitatīvas pārtikas tirdziņā.

 

Piektdien, 7.decembrī, plkst.21.00 būs iespēja baudīt „Big Jazz Night”, kurā uzstāsies slepeno mākslinieku trio un bigbends „Sigulda”.

 

Savukārt 8.decembrī plkst.20.00 kino un deju vakarā interesenti aicināti vērot biogrāfisku dokumentālo filmu „Kritiķis”, bet otrajā daļā par vakara muzikālo pavadījumu rūpēsies dīdžejs. Bet svētdien, 9.decembrī, plkst.20.00 „Easy Sunday Night” būs iespēja mierīgā gaisotnē baudīt Kaspara Tobja dzīvās mūzikas vakaru.

 

Svētdien no plkst.11.00 līdz 16.00 Zaļās Villas kvartālā darbosies svētku tirgus, kurā varēs iegādāties veselīgu, kvalitatīvu bio pārtiku, kā arī dāvanas svētkiem no Siguldas un apkārtnes ražotājiem. Lai saudzētu vidi, organizatori aicina apmeklētājiem līdzi ņemt savu maisiņu vai groziņu.

 

Zaļās Villas kvartālā būs iespēja aplūkot arī jauno uzņēmēju radīto lietu izstādi un iepazīties ar jauniem dizaina risinājumiem. Darbosies fotostūrītis, kā arī notiks sveču un dāvanu saiņošanas darbnīcas. Par svinīgu un muzikālu noskaņu rūpēsies dīdžejs Edgars Bercis.

 

No 9.decembra līdz 7.janvārim kvartālā būs atvērta pirmā Ziemassvētku tējnīca un dāvanu veikaliņš, kurā būs iespēja iegādāties Siguldas un apkārtnes rokdarbnieku un mākslinieku darinātas lietas.

 

Ieeja „Kultūrkroga” pasākumos no 18 gadu vecuma par ziedojumiem. Organizatori informē, ka būs iespēja norēķināties tikai skaidrā naudā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Livonijas ordeņa pils
Pasākumi
 1. Decembris 2018
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti