Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dabas laboratorijā skatāma fotogrāfiju kolekcija “Mežsss”
Dabas laboratorijā skatāma fotogrāfiju kolekcija “Mežsss”

No 27. aprīļa, Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā esošajā koprades laboratorijā “Daba” izvietota fotogrāfiju kolekcija “Mežsss”, kuru izveidojusi Elīna Bērziņa.

Reiz satiekoties idejai ar darītāju un vinnējot konkursā, abi apvienojās zem nosaukuma SIA “Typical” (Typical Latvian), kurā Elīna sadarbībā ar dažādiem fotogrāfiem rada pastkartes un kartītes ar pievienoto vērtību.

Elīna savas sajūtu rindiņas meklē mežā, kas sadarbībā ar fotogrāfi Artu Jomu iemūžinātas fotogrāfiju kolekcijā “Mežsss”. Mežs Elīnai ir īpaša vieta: “Domājot par mežu es domāju par vectēvu, mūsu pastaigām mežā un viņa stāstiem, par mūsu sēņu medībām un ļaušanos dullumam. Mežs ir tīrs. Vieds. Atelpa.”

Jau ziņots, ka Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā jau no februāra vidus apmeklētājiem pieejama vide, kurā ir iespēja veidot dialogu par vietu, kurā dzīvojam, un lai sniegtu ieguldījumu pilsētas veidošanā. Koprades laboratorijās Daba. Pilsēta. Nākotne. (Nature, Urban, Future) abpusējai mijiedarbībai ir liela nozīme, īpaši šajā laikā, kad kultūras telpas ir slēgtas apmeklētājiem. Ar aicinājumu #DariSavuPilsētu laboratorijas aicina siguldiešus un Siguldas viesus runāt par nozīmīgām tēmām mākslas valodā.

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Maijs 2021
  P O T C P S S
            01 02
  03 04 05 06 07 08 09
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
Siguldas maršruti