Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene”

Pasākuma datums: 24-08-2019

24. un 25. augustā notiks Allažu pagasta svētki „Ģimene kā ķimene” – tie būs aizraujoši svētki visai ģimenei, kā arī lieliska iespēja izgaršot, izbaudīt un izsmaržot ēdienus un dzērienus.

Allažu pagasta svētku pirmajā dienā allažnieki un viesi būs aicināti piedalīties sportiskās aktivitātēs – pasākumā „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi” un fotoorientēšanās. Tāpat svētku dalībnieki varēs baudīt atraktīvu kultūras piedāvājumu – ikviens varēs dziedāt lustīgas dziesmas kopā ar kapelu „Spēlmaņi”, vērot Cēsu Tautas teātra dziesmu spēli „Mucenieks un Muceniece”, izdejoties svētku ballē kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice” un priecāties par krāšņu ugunsšovu. Svētku otrā dienā Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā svētku svinētāji aicināti uz akustisko koncertprogrammu „Tuvu, tuvu”.

24. augustā

 • No plkst. 12.00 līdz 16.00 pie Allažu pagasta pārvaldes allažnieki un viesi aicināti piedalīties pasākumā visai ģimenei „Mazā stiprinieka olimpiskie piedzīvojumi”, kurā gan mazi, gan lieli varēs izaicināt sevi sportiskās aktivitātēs kopā ar animācijas filmu varoņiem.
 • Plkst. 14.30 iespēja vizināties zirga pajūgā.
 • Plkst. 15.00 sāksies fotoorientēšanās sacensības, kurās dalībnieki varēs piedalīties 3–5 cilvēku sastāvā. Komandu dalībai sacensībās jāpiesaka iepriekš līdz 24. augusta plkst. 13.00, zvanot uz tālruņa numuru 28309186.
 • plkst. 16.00 ikviens ar kapelu „Spēlmaņi” aicināts izdziedāt lustīgas dziesmas un humora pilnus stāstus.
 • Plkst. 18.00 sāksies Cēsu Tautas teātra dziesmu spēle pēc Ādolfa Alunāna lugas motīviem „Mucenieks un Muceniece”.
 • plkst. 20.00 svētku dienas noslēgumā norisināsies balle visai ģimenei kopā ar mūzikas grupu „Netīšām blice”.
 • plkst. 23.00 apmeklētājus pārsteigs „Fire Sprit” uguns šovs.

25. augustā

 • Plkst. 15.00 Allažu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītājus priecēs akustiskā koncertprogramma „Tuvu, tuvu”, kurā muzicēs Iveta Baumane, Roberts Pētersons un Viesturs Samts, aicinot ikvienu būt tuvāk sev pašam, ģimenei, draugiem, sapnim un mīlestībai.

Dalība visos Allažu pagasta svētku pasākumos – bez maksas.

 

Svētku laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti