Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Skrituļslidošanas seriāla sacensību “S!-Skate” 2. posms Fischer Slēpošanas centrā

Pasākuma datums: 06-08-2020

Pasākuma laiks: 18:30:00

Ceturtdien, 6. augustā, Fischer Slēpošanas centrā notiks skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāla “S!-Skate 2020” sacensību otrais posms. Sacensību seriāls jau kļuvis par tradīciju, un jau sesto gadu pēc kārtas pulcē gan mazus, gan lielus sportotājus. Noslēdzošais sacensību posms notiks 3. septembrī.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 24 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Otrajā sacensību posmā plānots intervāla starts, kas nozīmē, ka startēšanas kārtība notiks pa vienam dalībniekam pēc noteikta laika intervāla. No plkst. 18.30 līdz plkst. 18.45 starts tiks dots pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem no SV6 un SV8 grupām. Plkst. 18.45 SV Open rollerslēpošanā un SV Open Juniori rollerslēpošanā, kuri startēs atsevišķā starta koridorī. No plkst. 19.15 līdz plkst. 19.45 starts tiks dots visām pārējām skrituļslidošanas vecuma grupām.

Sacensību nolikums pieejams šeit. Savukārt šeit ir iespējams reģistrēties sacensībām.

Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Sacensību seriālu “S!-Skate” organizē sporta klubs “Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Slēpošanas centru.

Informāciju sagatavoja:
SIA “Siguldas Sporta serviss” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Santa Bludova

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti