Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Latvijas kausa posms orientēšanās sportā “Siguldas kauss 2020” Siguldas un Līgatnes novadu mežos

Pasākuma datums: 15-08-2020

15. un 16. augustā Siguldas un Līgatnes novadu mežos notiks Latvijas kausa posms orientēšanās sportā “Siguldas kauss 2020”. Sacensību centrs atradīsies Līgatnes novada “Bundzeniekos”. “Siguldas kausu 2020” organizē biedrība “Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas”, un šis ir jau astotais gads, kad Latvijas, Baltijas un arī pasaules labākie orientieristi tiekas izaicinošās sacensībās Siguldas apkārtnē.

Katru gadu “Siguldas kauss” piedāvā jaunus un orientēšanās sportam ilgi neizmantotus apvidus. Arī šogad organizatori veikuši jaunu kartēšanu, un dalībniekiem tiks piedāvāts sarežģīts apvidus – Gaujas kreisā krasta nogāze, kurā nekad iepriekš nav notikušas orientēšanās sacensības. Apvidū ir Gaujas senielejas gravas ar neskaitāmiem gravu atzariem, iespaidīgiem klinšu kanjoniem, jaunaudzēm, diezgan daudz gaišo ātri skrienamo mežu un daudzveidīgu augu floru.

Šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gadus, dalībniekiem tiks piedāvātas divu dienu formāta sacensības, pirmajā dienā tiks veikta vidējā distance, otrajā dienā – garā distance. Sacensībās var piedalīties ikviens orientēšanās sporta un aktīvās atpūtas piekritējs no 8 līdz 80 gadu vecumam.

Sacensības atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Piedaloties sacensībās,Siguldas novada ID karšu īpašniekiem tiek piemērota 20% atlaide, “Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas” biedriem – 30% atlaide, Siguldas Sporta skolas audzēkņiem dalība ir bez maksas.

Papildu informācija un reģistrācija pieejama šeit.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti