Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Atvērtais basketbola treniņš kopā ar Kitiju Laksu Raiņa parkā

Pasākuma datums: 13-08-2020

Pasākuma laiks: 18:00:00

Ceturtdien, 13. augustā, plkst. 18.00 Raiņa parkā atvērto treniņu visiem interesentiem vadīs Latvijas sieviešu izlases un Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) vienības Sietlas “Storm” spēlētāja Kitija Laksa.

Kitija Laksa 2018. gadā tika atzīta par Latvijas labāko basketbolisti. Šogad viņu WNBA draftā ar 11. kārtas numuru izraudzījās trīskārtējā līgas čempione Sietlas “Storm”, kas ir visu laiku augstākais novērtējums Latvijas sieviešu basketbola vēsturē.

Atvērtais treniņš būs nodibinājuma “R.R. fonds” vasaras aktivitāte Raiņa parkā. Līdz šim atvērtos treniņus Raiņa parkā vadījuši Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis, ilggadējais Latvijas izlases snaiperis Kristaps Janičenoks, pieredzējušais jauniešu izlašu treneris Kaspars Mājenieks, Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms, kā arī Latvijas izlases treneris Raimonds Feldmanis.

Fonds vāc līdzekļus, lai rastu iespēju bērniem ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem septembrī uzsākt treniņus basketbolā Siguldas Sporta skolā, kā arī atbalstīt atsevišķus jau esošos Sporta skolas audzēkņus. Atbalsta komplektā ietilps visi dalības maksu maksājumi un inventāra (apavi, bumba, divi treniņu formas komplekti) iegāde. Šobrīd atbalsts, kas ir aptuveni 350 eiro izmaksas katram bērnam, savākts jau pieciem bērniem.

Treniņš ar Kitiju Laksu būs pieejams visiem interesentiem, iepriekš piesakot dalību pie “R.R. fonds” dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Treniņš ir bez maksas, bet ar brīvprātīgu iespēju ziedot.

Plašāka informācija aplūkojama fonda Facebook lapā.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti