Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Kristīnes Nuķes-Panteļejevas porcelāna autortehnikas meistarklase kultūras centrā “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 22-08-2020

Pasākuma laiks: 13:00:00

Sestdien, 22. augustā, no plkst. 13.00 līdz 15.00 kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies mākslinieces Kristīnes Nuķes-Panteļejevas meistarklase, kurā būs iespēja iepazīt porcelāna autortehniku un izgatavot piespraudi, auskarus, radot sev mīļa dzīvnieka siluetu vai ko citu.

Pēc darbu izveides tie ceļos uz krāsni Rīgā un Siguldā būs pieejami mākslinieces izstādes “Bezgalīgais stāsts” noslēgumā, 6. septembrī, lai dotos pie saviem darinātājiem.

Interesanti, ka visbiežāk cēlais un trauslais porcelāns joprojām tiek veidots no senajā Ķīnā izstrādātās receptes un tā sastāvā ir kvarca smiltis, laukšpats un māls. Pēc šķīvju, krūzīšu un citu porcelāna priekšmetu izveidošanas, tie tiek apdedzināti 1200°–1400° C karstā krāsnī. Porcelāns arī šodien ir daudzu mākslinieku izvēlēts materiāls, tāpēc iespēja piedalīties porcelāna veidošanas meistarklasē noteikti jāizvēlas īpašu lietu cienītājiem.

Dalības maksa – 15 eiro*. Pieteikties meistarklasei iespējams, rakstot uz e-pasta adresi zanda.spoge@sigulda.lv. Vietu skaits ierobežots.
* Par dalību pasākumā tiks izrakstīts rēķins. Informācija par rēķina apmaksas nosacījumiem būs atrodama apstiprinājuma e-pastā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Februāris 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
Siguldas maršruti