Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

“Mūsu Bio tirgus” Zaļās Villas kvartālā

Pasākuma datums: 22-08-2020

Pasākuma laiks: 10:00:00

22. augustā Zaļās Villas kvartālā notiks “Mūsu Bio tirgus”, kura laikā būs iespēja ne vien iegādāties bioloģiski audzētus produktus, bet arī uzzināt produktu bezatkritumu gatavošanas knifus.

Tirgū būs iespēja iegādāties bioloģiski sertificētu saimniecību pārtikas produktus, tādējādi atbalstot videi un cilvēkam draudzīgu saimniekošanu. Tāpat “Mūsu Bio tirgus” organizatores iedrošina arī vietējos Siguldas novada un tās apkārtnes meistarus iznākt no darbnīcām, veikaliem un ražotnēm, lai parādītu savas prasmes un radīšanas talantus.

Šoreiz notiks arī divas ēdiena gatavošanas meistarklases. Ilzes Lipskas vadībā no plkst. 11.30 līdz 13.30 tiks organizēta bezmaksas “Zero Waste pavārmākslas meistarklase ar Absolūts Ēd”, kur apmeklētājiem būs iespēja kopā pagatavot burkānu lakstu un citu augu pesto, kartupeļu mizu čipsus un citas receptes, kurās varēs uzzināt, kā pilnvērtīgi izmantot auga visas daļas. Savukārt bērniem būs saldāka meistarklase – sadarbībā ar “Prosvego” būs iespēja pagatavot veselīgus našķus ceļā uz skolu. Gardumi tiks gatavoti bez piena produktiem, rafinētā cukura un miltiem. Šajā meistarklasē dalības maksa ir 5 eiro, un tai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26404633.

“Mūsu Bio tirgus” laikā būs iespēja iegādāties dažādu ābeļu, bumbieru, ķiršu, plūmju, upeņu, melleņu un jāņogu šķirņu stādus, svaigus un pārstrādātus dārzeņus, ogas, augļus, piena produktus, maizi, medu un rotas, keramiku, koka izstrādājumus, sveces un ziepes, pītus grozus un tekstilizstrādājumus.

Informāciju sagatavoja:
“Mūsu Bio tirgus” pārstāves
Dace Mežavilka un Liene Klišāne

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti