Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Dzejas rīts ar Egilu Dambi un grupu “Divas balsis” Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā

Pasākuma datums: 22-08-2020

Pasākuma laiks: 12:00:00

 
Sestdien, 22. augustā, plkst. 12.00 Siguldas pagasta Kultūras nama āra lasītavā jau trešo reizi norisināsies tikšanās ar dzejnieku. Šoreiz tikšanās būs ar Egilu Dambi. Par muzikālo noskaņu pasākumā rūpēsies grupa “Divas balsis” – mūziķi Baiba un Dainis Turki.

Egilu Dambi raksturo kā mūsdienu romantiķi un dzejas huligānu vienā personā. Egils Dambis piedalījies vairākos dzejas konkursos, kur saņēmis godalgas, izdevis vairākus dzejoļu krājumus, tostarp dažādus kopkrājumus. Egila Dambja dzeju var lasīt gan latviešu, gan spāņu valodā.

Ieeja – bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti