Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

Siguldas jauktā kora “Spārni” koncerts pie kultūras centra “Siguldas devons”

Pasākuma datums: 29-08-2020

Pasākuma laiks: 15:00:00

Tuvojas rudens un Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi gatavojas atsākt mēģinājumus. Viens no tiem – Siguldas jauktais koris “Spārni” – ir nolēmis ieskandināt jauno sezonu ar koncertu pie kultūras centra “Siguldas devons” sestdien, 29. augustā, plkst. 15.00.

Koncerts notiks brīvā dabā pie kultūras centra galvenās ieejas – vietā, kas jau pārbaudīta un atzīta par kora skanējumam piemērotu.

Kora “Spārni” koncertā klausītājus priecēs Raimonda Tigula, Valta Pūces, Jāņa Lūsēna, Artura Maskata un arī ārvalstu komponistu mūzika.

Uz koncertu aicināti visi, kam sirdij tuva kora mūzika. Īpaši tiek gaidīti arī dziedot gribošie siguldieši, jo koris “Spārni” diriģentes Līgas Ādamsones vadībā aicina pievienoties savām rindām jaunus dziedātājus visās balsu grupās.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Marts 2021
  P O T C P S S
  01 02 03 04 05 06 07
  08 09 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
Siguldas maršruti