Fotogrāfe Ginta Zīverte

"Dabiskas gaismas, dabīgas emocijas. Ar fotogrāfijām pastāstīti stāsti īpašās un oriģināla formāta kāzās, ģimeņu sesijās un pasākumu reportāžās."

Kontaktinformācija: Ginta Zīverte, 27494090, g.ziverte@gmail.com

Aizvērt
Fotogrāfe Linda Rūķīte

“Laiku mēs nevaram pagriezt atpakaļ, katrs mirklis ir neatkārtojams. Es palīdzēšu piefiksēt un iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos mirkļus, lai pārlūkojot fotogrāfijas, Jūs atkal un atkal tos izbaudītu. ”

Kontaktinformācija: Linda Rūķīte, 29404686, rukite@gmail.com

Aizvērt
Fotogrāfs Oskars Briedis

“Kāzas fotografēju reportāžas stilā, neiejaucoties notikumu gaitā un tajā pašā laikā nepalaižot garām nevienu notikumu un detaļu. Dienas gaitā arī izveidoju skaistus jaunā pāra un citu viņu draugu un viesu portretus. Priecājos, ja varu izmantot saules gaismu, lai izveidotu brīnišķīgas gaismēnu spēles, taču protu strādāt arī ar mākslīgo gaismu, lai radītu lieliskas Jūsu kāzu fotogrāfijas.”

Kontaktinformācija: Oskars Briedis, 26449143, oskars@oskarsbriedis.lv, www.oskarsbriedis.lv

 

Aizvērt
Fotogrāfe Madara Židaua

"Esmu sajūtu fotogrāfe. Dokumentēju dzīves svarīgākos brīžus fotogrāfiju stāstos. Spēju kāzu notikuma gaisotni sajust, notvert un iemūžināt sirsnīgās kopā būšanas fotogrāfijās. Katra mana fotogrāfija tiek uzņemta ar degsmi un tā izstaro emocijas."

Kontaktinformācija: Madara Židaua, 22160919, madarazidaua@gmail.com, https://www.facebook.com/madarazidauaphotography/

Aizvērt
Fotogrāfe Sintija Mikanovska-Mikalovska

"Par sirdssiltām sajūtām un emocijām, ko noķert dzīves īpašajos mirkļos! Fotografēju portretus, pārus, ģimenes un nelielas kāzu svinības."

Kontaktinformācija: Sintija Mikanovska-Mikalovska, 26628859, sintijamm@gmail.com

Aizvērt
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.