Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

katru dienu 12.00 – 23.00 (virtuve atvērta līdz 22.00)

Pieejamība:

Restorāns "Aparjods" atrodas skaistā koka ēkā ar dabīgu koka lubiņu jumtu.

Restorāns ir viens no vecākajiem Latvijas restorāniem, kas priecē savus viesus vairāk kā 29 gadus. Lauku restorāna rustikālā āriene, interjers un atmosfēra lieliski harmonē ar vienkāršajiem, latviskajiem ēdieniem, kuru dabisko un tīro garšu bauda jau vairākas pastāvīgo viesu paaudzes. Aparjoda restorānam piemīt kāda īpaša, netverama gaisotne, kuru nav iespējams atdarināt. Pie lielajiem ozolkoka galdiem ēdienu izbaudīt var gan lielas ģimenes, gan draugu kompānijas, bet stikloto terasi aiz kamīna iecienījuši “pārīši”.

Restorāna virtuve piedāvā garšīgus, vienkāršus latviešu un nedaudz latviskotus Eiropas valstu ēdienus, kas lieliski piestāv Aparjoda lauku stilam. Restorāns lepojas ar savu plašo vīna izlasi vīna istabā, lieliskajiem grila ēdieniem un gardajiem desertiem.

Restorāna pavāri klāj bagātīgus banketa un svētku galdus Mūzikas klubā un restorānā. Mūzikas kluba pasākumiem iespējams noorganizēt vakara neformālo daļu, pieaicinot vakara vadītāju, dīdžeju, mūziķus, telpu dekoratorus u.c., kas palīdzēs radīt neaizmirstamus svētkus.

Birkas:
ēdināšana Restorāns