Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Vienas biļetes cena (grupai līdz 5 dalībniekiem) – 9 EUR

Rezervēt

Siguldā pieejamas divi spēļu maršruti “Sigulda – mazais loks” un “Iepazīsti Siguldu”, tiem, kuri grib kārtīgi kājas izlocīt.

“Sigulda – mazais loks” –  veidota, lai dotu iespēju iepazīt Siguldu tiem, kas vēlas doties nelielā pastaigā un priecāties par skaistām ainavām, tāpēc maršrutā norādīti arī skatu punkti uz Gaujas senieleju. Tās kopējais garums ir 4 km un plānotais iziešanas laiks 1,5 stunda.

“Iepazīsti Siguldu” – veidota, lai apmeklētu zināmas un ievērojamas vietas pilsētā, piemēram, Bobsleja un kamaniņu trasi un kultūras centru “​Siguldas devons”, dotos pastaigā pa dabas takām, kā arī apmeklētu interesantas un mazāk zināmas vietas. Tās kopējais garums ir 7 km un plānotais iziešanas laiks 2,5 – 3,5 stundas. Pastaiga būs pāris kilometri un vedīs gan pa trepēm, gan meža takām un kopumā aizņems pāris stundas, izvēlieties ērtus apavus.

Piemērotība: ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, draugu kompānijai vai individuālam ceļotājam. Interesanti būs gan pilsētas ciemiņiem, gan pašiem siguldiešiem.

Pieejamība: Spēles maršrutu var iziet jebkuros laika apstākļos un jebkurā diennakts laikā, tomēr ieteicams to darīt dienas laikā un lietainā laikā garā maršruta trepes var būt slidenas.

Aprīkojums: Mobilajai ierīcei, uz kuras tiks darbināta spēle, ar datu pieslēgumu un uzlādēta baterija. Spēle tiks atvērta pārlūkprogrammā.