Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Darba dienās (no pirmdienas līdz ceturtdienai) 195 EUR*.

Nedēļas nogalē (no piektdienas līdz sestdienai) 245 EUR*.

Katra nākamā nakts -20%.

Cenā iekļauts viss kompleksa piedāvājums visai ģimenei līdz 10 cilvēkiem.

Pieejamība:

Dīķu ieskauta brīvdienu māja ainaviski skaistā vietā, tikai 7 km attālumā no Latvijas mazās Šveices, Siguldas, mierpilnas atpūtas un bezrūpīgu brīvdienu baudīšanai kopā ar ģimeni.

“Vāverlejas” lieliski iekļaujas ikvienas ģimenes brīvdienu plānos, jo privātā viensētā ar plašu teritoriju un divstāvīgu guļbūves pirts māju apvienotas dažādas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas: mierpilnas atpūtas baudītājiem būs iespēja ļauties ķermeņa relaksācijai pirtī un kubulā uz plašās pirts terases; aktīvākie varēs nodoties ūdens priekiem, izbraucieniem ar laivu un makšķerēšanai; īstiem gardēžiem būs iespēja pagatavot turpat zivju dīķos noķerto lomu uz gāzes vai malkas grila, vai radīt šefpavāra cienīgu maltīti mūsu kūpinātavā.

Guļbūves pirts māja aprīkota ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai un maltīšu pagatavošanai. Pirmajā stāvā ir virtuves un ēdamzona, vieta relaksācijai, kā arī mitrā pirts, WC un duša. Mājas otrajā stāvā atrodas guļamzona ar piecām guļvietām – 1 divguļamā gulta un 3 vienvietīgās gultas, kā arī neliela terase. Tāpat iespējams nodrošināt arī 5 papildvietas. Pieejams arī bezmaksas wi-fi.

Teritoriju ieskauj dīķi 3 ha platībā ar plašu zivju daudzveidību. “Vāverlejās” iespējams sastapt karpas, karūsas, līdakas, līņus, raudas, asarus un pat vēžus – sākot no zivju mazuļiem līdz pat brangiem lomiem, kas spēs pārsteigt pat pieredzējušus makšķerniekus.

“Vāverlejas” ir četrkājainajiem draugiem draudzīga vieta – ģimenes kopā ar saviem mīļajiem astaiņiem ir mīļi gaidītas.

Saistītā informācija

Vāverlejas
Birkas:
brīvdienu māja atpūta