Siguldas logo
DE EN LV
Sigulda aizrauj
Meklēšana
Kartes un brošūras

Bukleti

Brošūras un audiogidi

lasīt vairāk

Galerija

Galerija

Foto, video galerija

lasīt vairāk

Rezervācija

Rezervācija

Rezervē naktsmītni

lasīt vairāk

Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par Siguldu

lasīt vairāk

“Siguldas devona” veidotais projekts “Koncertzāle dabā” iegūst Izcilības balvu
“Siguldas devona” veidotais projekts “Koncertzāle dabā” iegūst Izcilības balvu

Lai atzīmētu izcilu darbību pasākumu jomā, pirmo reizi Latvijā tiek organizēts konkurss “Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva 2020”. Ir paziņoti konkursa Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva 2020 rezultāti – Izcilības balvu nominācijā “Izcilākais virtuālais pasākums” ieguva projekts “Koncertzāle dabā".

Projekts piedāvāja astoņus īpašus video priekšnesumus, kuros iesaistījās Siguldas novada radošās personības. No visiem konkursa nominantiem 18 kategorijās, piecās no tām uz balvu pretendēja kultūras centrs “Siguldas devons”, vienā no nominācijām – pat ar diviem pasākumiem.

 

Siguldas novada Kultūras centra direktore Jolanta Borīte atklāj: “Patiesi liels gandarījums par sasniegto, it īpaši tādēļ, ka projektā iesaistījās Siguldas novada radošās personības. Katrs ar savu pievienoto vērtību vienojās un veidoja papildinājumu Siguldas novada pašvaldības sociālajai akcijai ar motīvu “Satiec sevi”. Daba ir lieliskākā vieta, kur satikt pašiem sevi, būt vienotiem ar to. Vislielāko prieku sagādā novadnieku un kultūras centra “Siguldas devons” darbinieku kopīgi paveiktais darbs. Par to liecina arī pārējo projektu – ie[log]ojies, Eņģeļu taka”, “Ziemas garšu svinēšana”, Devona ceļojumi – iekļaušana  fināla nominācijās.”

 

Pērn “Koncertzāles dabā” priekšnesumi izskanēja astoņās dienās un noslēgumā tika apkopoti 20 minūšu garā video. Īpašas performances dabā sniedza grupas “Dzelzs vilks” mūziķis Juris Kaukulis un taustiņinstrumentālists Kaspars Tobis, akordeonists Kaspars Gulbis, dziesminieks Kārlis Kazāks, saksofonists Artis Gāga, muzikālās apvienības “Zelta kniede” mūziķi Silvestrs Lorencs un Helvijs Kārkliņš, rakstniece un dramaturģe Inga Ābele, kā arī “Colortime” videomākslinieks Reinis Janulis.

 

Konkursa “Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balva 2020” mērķis ir noskaidrot aizvadītā gada izcilākās nozares personības, profesionāļus, pasākumus un notikumus ne tikai Rīgā, bet jo īpaši reģionos. Uz prestižo balvu tika pieteikti 106 pasākumi un pasākumu norises vietas.

 


Balsošana:


Distanču slēpošanas trase
Pasākumi
 1. Aprīlis 2021
  P O T C P S S
        01 02 03 04
  05 06 07 08 09 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
Siguldas maršruti