Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Divvietīgs numurs no 59.00 EUR;
Divvietīgsnumurs ar balkonu no 69.00 EUR;
Ģimenes numurs ar terasi no 75.00 EUR;
Bungalo no 74.00 EUR.

Apmeklējumu ar mājdzīvniekiem vai naktsmītnes rezervāciju personām ar īpašām vajadzībām lūgums iepriekš pieteikt.

Pieejamība:
Rezervēt

"Villa Vanilla" pieejami 15 divvietīgi numuriņi, kuri 3 ir plašiem balkoniem un 5 lielāki numuri piemēroti ģimenēm ar bērniem. Kopā viesnīcā ir 20 moderni iekārtoti numuri.

Villa Vanilla atrodas skaistā vietā ar ērtu piekļuvi populārākajām apskates vietām, slēpošanas trasēm un Siguldas pilsētas centram. Svētku laukums, Siguldas pilsētas slēpošanas trase, Tarzāna parks, Siguldas panorāmas rats un Siguldas vagoniņš (zērglis un gumijlēkšana) atrodas tikai 400 metru attālumā.

Katrā numurā ir televizors, bezmaksas bezvadu internets, duša un tualete. Kvalitatīva satīna gultas veļa un ērti matrači nodrošina patīkamu atpūtu. Īpaši paredzēts skaņas izolācijai, lai nekas netraucētu viesu mieru un klusumu. Interjers ir saglabāts mierīgos toņos un izgatavots no dabīgā koka. Tēju vai kafiju var pagatavot bez papildu samaksas. Produktu uzglabāšanai ir pieejams ledusskapis.

Viesnīca Villa Vanilla atrodas Siguldas klusajā centrā, blakus visiem populārākajiem pastaigu galamērķiem. Viesnīcā pieejami 15 divvietīgi numuriņi, kuri 3 ir plašiem balkoniem un 5 lielāki numuri piemēroti ģimenēm ar bērniem. Kopā viesnīcā ir 20 moderni iekārtoti numuri.

Birkas:
Viesu nams