Līdz ar pavasara iestāšanos, no aprīļa Siguldā savu darbības sezonu pamazām sāk aktīvās izklaides vietas. Izbaudi aktīvās atpūtas piedzīvojumus dabā un iekštelpās.

Siguldas piedzīvojumu parks “Tarzāns” ir uzsācis sezonu. No 15. aprīļa Baltijā lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks ir atvērts svētku dienās un brīvdienās, bet no 1.maija strādās katru dienu!

Siguldas futbolgolfa parks no 15. aprīļa ir uzsācis jaunu sezonu! Tas ir Baltijā pirmais 18 bedrīšu futbolgolfa parks, kas atrodas Gaujas Nacionālajā parkā.

Sigulda Adventures – piedāvā aizraujošas un adrenalīna bagātas aktivitātes visiem piedzīvojumu meklētājiem vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām – Siguldā.

Bungee atklāta gumijlēkšanas sezona (aprīlī – sestdienās)

Smartbike noma elektriskie platriepu velosipēdi (atsāk darbību aprīlī – sestdienās, svētdienās)

Zērglis – brauciens ar zipline pa vagoniņa gaisa trošu ceļu. Gaujas senlejas daile un elpu aizraujošas emocijas putna lidojumā 55 metrus virs Gaujas (no maija sestdienās)

Aerodium – lidojumi vēja tunelī, lidošanas sezona sāksies jūnijā

Aktīva atpūta ieštelpās –

Apmeklētājus gaida un ar prieku uzņem Siguldas Sporta centrs – peldbaseini, ūdens atrakciju parks un spēka zāles, kā arī lielākais iekštelpu izklaides centrs Latvijā KLIKK centrs–  

ReWild/piedzīvojumi dabā – sezonas sākums 1.maijā! Tas ir stāsts par vērtībām, par laika pavadīšanu dabā, par aizraujošiem piedzīvojumiem, kuri veido kopīgas atmiņas. Ieplāno savu šīs vasaras  piedzīvojumu Siguldā kopā ar ģimeni vai draugiem.

Atpūtas parks “Rāmkalni” piedāvā aizraujoši un jautri pavadīt dienu visai ģimenei! Parkā atrodas dažādas atrakcijas un rodeļu trase. Sākot ar 15.aprīli ir atvērta Rāmkalnu rodeļa nobrauciena trase!

“Escape Town” – piedzīvojumu un kvestu parks. Iestājoties gada siltajam laikam Escape Town gaida ikvienu piedzīvojumu alkstošu dalībdienu izaicināt sevi un ļauties spēles piedzīvojumam.