No 1. līdz 10. aprīlim norisināsies Siguldas Restorānu nedēļa, kuras laikā vairākos Siguldas un tās apkārtnes restorānos būs iespēja baudīt svaigas, pavasarīgas un garšām bagātas trīs ēdienu maltītes 25 eiro vērtībā.

Pēc ilgāka pārtraukuma galdā tiek celts restorānu restarts jeb atkal gardēžus iepriecinās Siguldas restorānu nedēļa, lai ļautu baudīt atpūtu un izgaršot pavārmākslu klātienē. Pavasara noskaņas uz šķīvja kā svaigas enerģijas kumoss ikvienam, kas sailgojies pēc saviesīgām vakariņām pie restorāna galda. Viesus uzņems tādi restorāni kā “Gadalaiki”“Kungu rija”viesnīcas “Sigulda” restorānsMālpils muižas restorāns, kā arī Bīriņu pils restorāns un gastro grilbārs “Kokos”.

Šis ir jau sestais gads, kad Siguldas un tās apkārtnes restorānos tiek organizēta Restorānu nedēļa, turklāt šogad to papildinās citas aktivitātes un pasākumi saistībā ar ēdienu gatavošanu.


Lai baudītu Restorānu nedēļas piedāvājumu, apmeklētāji būs aicināti iepriekš veikt galdiņa rezervāciju, zvanot uz konkrētā restorāna rezervācijas tālruni.

Informācija par Siguldas Restorānu nedēļas ēdienkartēm un aktivitātēm būs pieejama no marta vidus tīmekļa vietnē www.tourism.sigulda.lv un Sigulda Aizrauj sociālo tīklu profilos. 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.