Atsāksies būvdarbi uz autoceļiem Inciems–Sigulda–Ķegums un Inčukalns–Ropaži–Ikšķile. Beidzoties tehnoloģiskajam pārtraukumam ceļu būvdarbu objektos, kur darbi sākti pērn, VSIA “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka šonedēļ tiks atsākti ceļu būvdarbi uz reģionālā autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) un Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10). Saistībā ar ceļa būvdarbiem autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) būvdarbi turpinās gan posmā no Turaidas līdz Siguldai, gan no Jūdažiem līdz Mālpilij. Šajos posmos autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā.

Autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no Jūdažiem līdz Mālpilij ieviests līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks – 40 minūtes.

Uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no Siguldas līdz Turaidai viens ar luksoforu regulēts posms. Kravas transportam satiksme slēgta. Ātruma ierobežojums 50 km/h, paredzamais remontdarbu šķērsošanas laiks – 20 minūtes.

Uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Vidzemes šosejas līdz Inčukalnam līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Aicinām autovadītājus ievērot izvietotās ceļazīmes un noteiktos satiksmes ierobežojumus!

Plānojot braucienus, “Latvijas Valsts ceļi” aicina ceļa satiksmes dalībniekus ieskatīties remontdarbu kartē organizācijas tīmekļa vietnē www.lvceli.lv, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem. Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, “Latvijas Valsts ceļi” aicina zvanīt uz diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja:
VSIA “Latvijas Valsts ceļi”
Komunikācijas daļa