Jūnijā elektrisko skrejriteņu operators “Bolt” uzsācis pakalpojuma sniegšanu arī Siguldā. Mūsu novada Pašvaldības policija un uzņēmums “Bolt” aicina braucējus būt atbildīgiem un saprotošiem, korekti novietojot elektroskrejriteņus, lai tie netraucē pārējiem satiksmes dalībniekiem, kā arī rūpēties par savu un apkārtējo drošību.

Elektriskie skrejriteņi ir videi draudzīgs pārvietošanās veids, kas īpaši piemērots pilsētvidē. Tomēr, pārvietojoties ar skrejriteni, ir ļoti būtiski rūpēties par drošību, lai visi satiksmes dalībnieki varētu pārvietoties netraucēti. “Bolt” skrejriteņu nomas lietotnē pirms brauciena uzsākšanas katram ir iespēja iepazīties ar drošības ceļvedi. Lai tam piekļūtu, lietotājiem jāpārslēdz “Bolt” lietotne uz skrejriteņu režīmu un ekrāna apakšējā labajā pusē jāizvēlas vairoga ikona. Šāda ikona izveidota, jo viena no uzņēmuma “Bolt” misijām ir izglītot skrejriteņu lietotājus un veidot izpratni par drošu skrejriteņu lietošanu. Tāpat viens no drošības risinājumiem ir iespēja lietotnē izvēlēties Iesācēja režīmu, ja skrejriteni izmanto pirmo reizi.

Acīmredzamu pārkāpumu gadījumos vai negadījuma dēļ aicinām sazināties ar Siguldas novada Pašvaldības policiju, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288