Siguldas pils kvartālā, “Baltu Rotas” veikalā – darbnīcā, ir izveidots Camino ceļotāju atbalsta punkts. “Baltu rotas” piedāvā īpašu zīmogu, kā arī savām rokām uztaisīt unikālu Camino gliemežvāka suvenīru ar senlaicīgu presi. Atbalsta punkts piedāvā vietu, kur atpūsties, uzpildīt ūdens krājumus, uzlādēt mobilos telefonus un pastāstīt daudz interesanta par rotām un kultūru.

Santjago ceļš (Camino de Santiago) ir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem pasaulē. Šī ceļa galamērķis ir  Sv. Jēkaba katedrāle, kura atrodas Spānijas ziemeļu pilsētā Santiago de Compostela. Ļaudis šo ceļu veic kājām. Mēdz teikt, ka šī ceļa noiešana ir katra cilvēka individuāls izziņas, piedošanas vai veltījuma ceļš.

Par šo ceļu uzņemtas dokumentālas un mākslas filmas, sarakstītas neskaitāmas grāmatas, tam veltīta mūzika un ik gadu tūkstošiem ceļinieku no visas pasaules liek plecos mugursomas un dodas savā Camino.

Kopējais Latvijas Sv. Jēkaba ceļa garums ir 562 km. Tas sastāv no 24 etapiem.
No sākuma punkta Valkā pie Igaunijas robežas līdz Rīgai ir 12 etapi (280 km).
No Rīgas līdz Lietuvas robežai ceļa veikšana ir iespējama divos veidos: 6 posmi līdz Žagarei (133 km) vai Sv. Meinarda ceļš – 6 posmi līdz Skaistkalnei (149 km).