2023. gada 1. septembrī MAGIC S!gulda ekskursiju autobuss atklāja pirmo ceļojumu pa Siguldu, kura laikā ir iespēja iepazīt Siguldu daudz vieglāk, daudz ērtāk, daudz ātrāk un daudz vairāk. Bez piepūles. Sēdi, skaties, klausies un priecājies!

Šī ceļojuma laikā Jūs būsiet pārsteigti cik skaista, neparasta un vispusīga ir Sigulda! Jau vairākus gadus Latvijā, Sigulda ir ieguvusi skaistākās un mīlētākās pilsētas godu. Sigulda ne tikai aizrauj, Sigulda ir Maģiska! Ceļojuma laikā mēs apskatīsimies un iepazīsim Siguldas interesantākās, populārākās un skaistākās vietas. Mēs pabūsim gan pilsētas parkos, skvēros un laukumos, gan upes Gauja abos krastos.

”Mēs pabūsim un piestāsim pie senatnīgās Turaides pils, kur Jūs uzzināsiet kā tā radusies un kas tur notiek patreiz, mēs iegriezīsimies pie izaicinošā Tarzāna parka, pie slavenās Bobsleju un kamaniņu trases abos galos (gan trases augšdaļā, gan apakšdaļā). Mēs redzēsim maģisko senieleju un izbrauksim Siguldas rajonu kur tā sāka attīstīties un ieguva šo maģisko salīdzinājumu ar Šveici. Mēs redzēsim kā un kur atpūšas vietējie un Siguldas viesi vienās no  lielākajām atrakcijas vietām ne tikai Siguldā, bet arī Latvijā.”

Ceļojums sākas pašā pilsētas sirdī pie Siguldas Pasta vai viesnīcas Sigulda vislabāk precizēt zvanot – T. +371 28834422.

Piejamās valodas: latviešu, angļu, vācu, spāņu, franču un krievu.
Ceļojuma ilgums: 60-70 min., distance 20 km.