Jau šo sestdien, 13. aprīlī, no plkst. 10:00 līdz 16:00 Siguldas pils kvartālā, Pils ielā 16, notiks CLOUDBERRY ATVĒRTO DURVJU DIENA.

Rīts sāksies ar enerģijas uzlādējošu un mierpilnu jogas nodarbību, kuru vadīs Monta Viļumsone. Lai piedalītos jogas nodarbībā, obligāti piesakies, rakstot Montai +371 29530409.

Dienas laikā būsiet aicināti piedalīties vairākās interesantās un iedvesmojošās aktivitātēs. Sākot ar domrakstīšanas un laika plānošanas meistarklasi, kuru vadīs Cloudberry radītāja Linda Krūze, kurā jūs apgūsiet prasmes, lai organizētu savu laiku un sasniegtu savus mērķus efektīvāk. Anitas Lielmanes vadībā varēs baudīt sirds mērķu meditāciju, kas palīdzēs atrast saskanību ar savām sirds vēlmēm, kā arī, izkustēties, atbrīvot savu ķermeni un uzlādēt baterijas.

Turklāt visas dienas garumā būs pieejams arī kakao bārs no Priya Family, kurā varēsiet izbaudīt ceramoniālo kakao dažādās variācijās. Iedvesmu varēs iegūt pie iedrošinājumu sienas, kur katrs varēs dalīties ar kaut ko no sevis un paņemt arī tieši to, kas vajadzīgs. Un protams,  īpašajie piedāvājumi un paraugu izpārdošana, kas būs pieejami šajā dienā.

Dienas programma:

10:00 – JOGA

11:00 – VIESU SAGAIDĪŠANA

12:00 – SIRDS MĒRĶU MEDITĀCIJA

13:00 – DOMRAKSTĪŠANAS MEISTARKLASE

14:00 – LAIKA PLĀNOŠANAS TEHNIKAS

15:00 – DEJA UN KUSTĪBA

Visas dienas garumā vari pievienoties uz sev interesējošo aktivitāti vai vienkārši nākt ciemos un pavadīt foršu laiku kopā ar Cloudberry komandu un citiem iedvesmojošiem cilvēkiem.

Vairāk informācija @cloudberrypapery sociālajos tīklos.