No 2. decembra darbību atsāk Siguldas Sporta centra ūdens parks. Aicinām ieplānot savas brīvdienas tropiskā siltumā ar pasakaini sniegotu panorāmu aiz loga.

Siguldas Sporta centrs piedāvā sasildīties +30 grādos, relaksēties džakuzi vannā, izkarsēties trīs dažādās pirtīs un pēc tam atvēsināties aukstajā baseinā. Arī pašiem mazākajiem pieejams bērnu atpūtas stūrītis ar slidkalniņu un ūdenskritumu. Kafejnīca un abas slīdrenes pagaidām ir slēgtas.

Ūdens parks darba laiks:

P. –

O. –

T. –

C. 17.30 – 21.00

Pk. 17.30 – 21.00

Se. 10.30 – 20.00

Sv. 10.30 – 20.00

Apmeklējumu iespējams rezervēt aplikācijā “Bookla”. Rezervācija notiek ik pa stundai un viena apmeklējuma laiks ir ne vairāk kā 2 stundas, ieskaitot laiku ģērbtuvēs. Pilno ūdens parka cenrādi iespējams aplūkot šeit.

Ūdens parks ir atvērts zaļajā režīmā, epidemioloģiski drošā vidē, ūdens parku drīkst apmeklēt:

  • pieaugušie ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
  • bērni no 12 gadiem ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks par 72 stundām;
  • skolēni līdz 12 gadiem ar negatīvu izglītības iestādē veiktu testu,
  • pirmsskolas vecuma bērniem testu uzrādīt nav nepieciešams, bet kopā tikai ar pieaugušo ar sadarbspējīgu (vakcinācijas vai pārslimošanas) sertifikātu.

Ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte, skolēniem der arī skolēnu apliecība). Visās telpās obligāti ir jālieto sejas un deguna aizsargmaska līdz atpūtas zonai un jāievēro 2 m distance vienam no otra.