Laikā, kad izteikti meklējam, kur doties, lai smeltos uzmundrinājumu no dabas un pastaigām svaigā gaisā – der atcerēties pāris praktiskas norādes, lai dabas taku un tūrisma objektu apmeklējums būtu pavisam drošs un reizē arī patīkams! 

*Pirms dodies dabā, pārbaudi, vai plānotais apmeklējuma objekts nav slēgts, seko līdzi informācijai mājas lapā un sociālajos tīklos, kur būs pieejama šī brīža aktuālākā informācija.

*Izpēti maršrutu, kurās vēlies doties ar kājām, braukt ar velosipēdu vai pārvietoties ar auto. Ja tev nepieciešama maršruta karte, to vari ērti lejupielādēt šeit. Lai maršrutu veiktu precīzāk ar kājām vai braucot ar velosipēdu, orientējoties vidē vislabāk, vari izmantot iespēju lejupielādēt Siguldas mobilo lietotni savā telefonā, kur sadaļā tūrisms – maršruti, pieejamā karte un apraksts, kas ļaus precīzi noteikt, kurā maršruta punktā atrodies un kādā virzienā turpināt doties tālāk, un ko par objektu interesantu var lietotnē lasīt.

*Pirms dodies ceļā – pārliecinies, vai telefons ir uzlādēts un izvēlies maršruta garumu atbilstoši plānotajam laikam, ko vēlies pavadīt dabā. Būsim sagatavoti un precīzi, atceroties noteikti nenokavēt mājsēdes laiku!

*Nodrošinies ar siltu maltīti līdzņemšanai vai spēcinošām uzkodām. Ja pašam nekas nav sagatavots, vari ieskatīties Siguldas ēdinātāju piedāvājumā. 

*Un pats svarīgākais, parūpējies par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem, lai mainīgajos laikapstākļos esi gana labi sagatavojies!

*Atceries – ko atnesi, to aiznes! Neatstāj dabā atkritumus!

Ja radušies kādi papildus jautājumi, droši sazinies ar Siguldas novada Tūrisma informācijas centru, rakstot uz info@sigulda.lv vai zvanot uz tālruni 67971335.

Lai skaists atelpas laiks!